fbpx

SLEVA 20% na kurzy do odvolání😊 

Jak poznat to správné?

Zdravím Vás!
Co je dobré a co je špatné? To se ptáme od dětství a získáváme spousta informaci ve škole, od rodičů, kamarádů, šéfa atd. Některé jsou pravdivé, jiné zas naprostý nesmysl. A někdy se nám stane, zejména v dětství, že dostaneme vynadáno, ale vůbec nerozumíme proč, jenže podle rodičů nebo učitele jsme něco udělali špatně. Vlastně se na ně často ani nemůžeme zlobit, protože oni ten svůj chybný pohled, co je správné a co špatné, mohli někde „zdědit“.
Jak tedy poznat to, co je to správné? Proč mám věřit tomu, co někdo rozhodl, že je správné? Pravda je to, co je pravda pro Vás!
Možná jste už někde slyšeli o zlatém pravidle – „Nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali tobě“. Je to velmi jednoduché, ale zároveň mocný nástroj, jak poznat to, co je správné a co špatné.
Někdy není život jednoduchý a někdy si s námi může pěkně pohrát, ale dokud se neuchýlíme ke zkratkám a prohřeškům proti tomuto pravidlu, povede se nám mnohem lépe.
Také je velmi přínosné, jednoduše vysvětlit toto pravidlo dětem. Když budou mít toto pravidlo v krvi, budou mnohem stabilnější a budou milované všemi kolem😊.
No a co naše tělo a jeho zdraví? Zajímavé, ale toto pravidlo funguje všude! Můžete ho krásně použít i ve vztahu mezi námi a našim tělem. Budeme-li se k němu chovat hezky, vrátí nám to! Nebo se pro nás může stát velikou pastí – stahovat nás, trápit nemocemi, dávat do deprese a bolestí, být bez energie atd., to asi zažil každý. Ale dobrá zprava je to, že naopak může být našim skvělým a energickým pomocníkem, a umožnit nám zažívat radost z pohybu, tvoření a dělání všech činností, které nás naplňují. Zkrátka bude poslouchat jako pes :-). A to není nic neobvyklého, to je ten jeho správný stav.
Dříve, to bylo přirozené, lidé víceméně intuitivně věděli, jak se postarat o tělo. Bylo to zcela přirozené a byli ve spojení s přírodou. Dnes tu máme takzvané „civilizační choroby“ a již samotný název prozrazuje, že je to kvůli civilizaci a její rychlé době, takže jsme se oddělili od přírody a vše se podřídilo rychlosti a pohodlí. Naší zodpovědnost za zdraví jsme odevzdali do rukou odporníků. Je proto zcela zákonité, že nyní nevíme, co máme dělat s tělem, aby poslouchalo a bylo vitální. Všichni máme své cíle, zodpovědnosti a zájmy, takže se nemůžeme všeho vzdát a jít žít do lesů mimo civilizaci. To není řešení.
Proto jsem udělal tu práci a vybral v množství různých pravdivých a nepravdivých informací ty nejdůležitější a nejpřirozenější návyky, které ovlivňují přirozené fungování našeho těla a zároveň, aby to pasovalo na dnešní „civilizaci“ a mohli je dělat v pohodlí svého domova a bylo to jak časově, tak finančně nenáročné. Je z toho on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví“, systém návyků, které probudí tělo, aby pořádně fungovalo a pomáhalo Vám dosahovat cíle!
Na kurz se můžete přihlásit ZDE nebo na zivyzivot.cz
Krátké info video o on-line kurzu „7 Návyků k transformaci zdraví“ najdete ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů