fbpx

ON-LINE KURZ:

NAKOPÁVAČ 21

21-DENNÍ KURZ, KTERÝ VÁM DODÁ "NOVOU KREV"

Co získáte v kurzu NAKOPÁVAČ 21?

ZJISTÍTE ZDE

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Výsledek kurzu: Rozjezd a nakopnutí 🙂

Jak probíhá kurz?

Kurz trvá 21 dnů. Každý den jedno krátké video a malý úkol.

Nemusíte se bát, že ho nezvládnete nebo na něj nebudete mít čas.
Jednotlivé lekce a úkoly zaberou celkově 5 až 10 minut Vašeho času denně.
Jsou opravdu velmi jednoduché, kurz budete dělat s radostí a hlavně denně budete dostávat "injekce" motivací a dobrých informací, jak nejlépe zvládat život!

Vše je dostupné on-line, nahráno a zaznamenáno ve vaší členské sekci, tudíž si to můžete kdykoliv prohlížet a číst ve vámi zvoleném čase!  
Mé doporučení je začínat každé ráno novou lekcí, ať máte hezký den a jednoduše
splněný úkol!

Na kurzu se dozvíte a uvedete do praxe:

 • Všechna ta "Proč?", která ovlivňují Váš život, pocit štěstí a úspěch.
  Možná stále hledáte správné "Proč?"... Ovšem náš život je neobyčejně komplexní, takže to není jen jedna jediná věc, která na Vás má velký vliv, která možná brzdí Váš život a tak je možné, že nejste šťastní. Jsou to různé oblasti, které jsou součástí našeho života , když je budeme umět rozpoznat a naučíme se je v tomto kurzu kontaktovat, pak se stane snadným je zvládat a sebe tím zlepšovat.
 • Jednoduché úkoly s velkým účinkem.
  Vždy po videu bude následovat hodně jednoduchý úkol, který je schopen zvládnout každý. Hlavní cíl tohoto úkolu je kontaktovat určitou oblast Vašeho života, které si pak budete vědomí a budete vědět v jakém je skutečně stavu. Díky těmto úkolům také najdete ten správný směr, jak tu, či onu oblast zlepšit a začnete to skutečně dělat, pozvolna a po gradientu.
 • Denní "injekce" motivace a dobré nálady.
  Všechna videa jsou velmi motivační a jejich účel je, pomoci Vám růst a napravovat ty věci, které Vás neustále brzdí. Někdy skutečně stačí pouze podívat se správně na svůj život a už je po problému:-)
 • Praktické a užitečné informace.
  Informace, obsažené ve videích nejsou typu "to je sice hezké, ale nevím co s tím", ale naopak jsou velmi praktické, užitečné a pomohou Vám co nejlépe zvládat život a začít ho měnit tím směrem, o kterém Vy víte, že je správný.
 • Získáte stabilní bod, od kterého se můžete odpíchnout.
  Žijeme v době, která nás neustále válcuje informacemi "co je nejlepší..." Výsledek toho obrovského objemu dat, jež se na nás valí, je velký zmatek a člověk jednoduše neví co má dělat, jak a kdy začít, když chce nějakou změnu. V tomto kurzu denně dostanete jeden stabilní údaj o životě a jeden jednoduchý úkol, co máte dělat. Nemusíte o ničem přemýšlet a nic rozhodovat. Potřebujete stabilní bod, od kterého se můžete odpíchnout a víceméně není tak podstatné, co to je. A tak, když už ho máte, tak můžete zastavit zmatek a začít zvládat život lépe.
 • Co se začne dít a měnit?
  Začnete se "rozkoukávat", zjistíte v jaké oblasti života máte výpadky nebo kde to není v úplně optimálním stavu, získáte směr, také motivaci proč a jak je napravovat, což Vás celkově dostane do lepšího stavu, než v jakém jste byli před tím. Dodá Vám tu potřebnou a očekávanou "novou krev" a nakopne k akci.

Pro koho je tento kurz:

 • Pro ty, co na sobě chtějí pracovat, ale nedaří se jim pohnout z místa
 • Pro ty, kteří jsou aktivní a úspěšní, ale přesto si uvědomují, že jejich život jde buď nahoru nebo dolů a chtějí ho udržet jen směrem nahoru
 • Kdo s tím chce něco dělat, ne jen poslouchat "zajímavé informace"
 • Pro lidi v jakémkoliv věku
 • Pro ty, co nemají čas a pro ty, co ho mají hodně
 • Ano, i pro ty, které už nic nebaví a myslí si o sobě, že už jim nic nepomůže
 • A taky pro ty, kteří možná nemají co řešit ale chtějí každý den začínat s motivačním videem
 • Prostě to je pro KAŽDÉHO!

Detaily kurzu

 • Datum a čas
  Kurz MŮŽETE ZAČÍT HNED! Po zaplacení kurzu dostanete přihlášení do členské sekce a od této doby se zobrazí každý den jedno nové video s úkolem, celkem 21 dnů.
 • Délka kurzu.
  21 Lekcí (5-10 minut každá) a 21 jednoduchých úkolů během 21 dnů. Každý den jedna lekce a jeden úkol, celkové to vše zabere kolem 20 minut denně.
 • Cena
  500 Kč

David Kaliberka

lektor

MŮŽETE ZAČÍT HNED!

Reference

Zdravím všechny, tento kurz je totálně super pro všechny, kteří chtějí jít kupředu, hledají hlubší pravdy, jak dosáhnout šťastného, úspěšného a plodného života nebo se chtějí dostat ze stagnace. Dozvíte se pravdy, které obsahují světové bestsellery ,,hnutí lidského potenciálu,, , ale nádhernou, vtipnou formou bez okecávek. David Vám nemaže med kolem pusy, že si stačí jen správně přát a nic nedělat, ale dá Vám jednoduché a časově nenáročné kroky, které když zakomponujete do svého života a proměníte ve skutek, tak se věci začnou hýbat tím vytouženým směrem. Davide děkujeme!!!
Milan Makový

GARANCE 100% SPOKOJENOSTI

Pokud nebudete spokojeni během 10 dnů od začátku kurzu, vrátíme vám peníze zpět na účet.

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@zivyzivot.cz nebo volejte na 777255446.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.