fbpx

O PROJEKTU

Toto je můj příběh, jak to všechno začalo ...

David Kaliberka

Zakladatel projektu Živý Život

   Prakticky od dětství se zajímám o život a sebepoznání. Věřím, že pomoc druhému je nejvyšší motivací člověka. Je to to jediné, co pro mně kdy mělo smysl. Časem jsem zjistil, že většina lidí včetně mně, má svá těla v docela špatném stavu a brzdí je to, jít dál. S bolestí hlavy se svět špatně poznává, že?

    V mládí jsem intenzivně a tvrdě sportoval a dával do toho vše. Trpěl jsem migrénami, bolestmi hlavy, kolen, zad. Postupně se přidávala i deprese. A když jsem pozoroval, že klasická medicína vás akorát nadopuje prášky, začal jsem hledat řešení jinde. A to byl tedy porod! Tisíce rad a zaručených receptů a řešení, uff!

    Jsem člověk s kritickým myšlením a zajímají mě věci do hloubky. Pátral jsem, četl studie a důkazy a nakonec vytahal z toho oceánu informací ty nejefektivnější, ty které mi nejlépe fungovaly. A pak? Stalo se to, že jsem se začal cítit, jako nikdy v životě! A protože jsem o tom všude mluvil a už mě bolela pusa, rozhodl jsem se díky mé ženě, která mně velmi podporuje a která na mně jemně naléhala, založit tyto stránky.

   Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste
se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...