fbpx

On-line kurz:

FLOWTHINKING

Základní návyk úspěšných lidí odhalen, rozložen na kroky a připraven pro Vás, abyste byli schopní nasměrovat Váš život k expanzi!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co je FLOWTHINKING

Myšlení v toku

FLOWTHINKING je autorský název, doslovně to je "myšlení v toku" - naprosto nový přístup k dosahovaní úspěchu a stability v životě. 

Dlouhou dobu jsem zkoumal, co je to hlavní, co mají úspěšní lidé, co je odlišuje od ostatních. Proč jsou úspěšní zrovna oni? Co je tou naprosto základní platformou pro stabilní úspěch a jedno v jaké oblasti či aspektu života? Našel jsem jednoduchou ale hodně mocnou odpověď. Je to specifická schopnost, co mají, ale většina z nich si toho není vědomá a právě proto to nenajdeme v knihách o úspěchu. Ovšem skvělé je to, že tuto schopnost se můžete naučit a dále rozvíjet a otočit svůj život směrem k úspěchu, dosahovaní svých cílů a jako bonus konečně vyjít z kolečka nedostatku času!

Co to přesně je, z čeho začít, jak dostat tuto schopnost či návyk pod kůži a jak to používat v životě, vám předávám ve svém zbrusu novém on-line kurzu FLOWTHINKING.   

Je to základ základů!

Do té míry, do jaké máme rozvinutou tuto schopnost myšlení v toku, do té míry budeme rychleji a stabilněji vzkvétat.

A naopak, je-li naše flowthinking slabé, budeme stát na místě, mít málo času, budeme věci odkládat, budeme převálcovaní prací, mít málo energie a chuti do života.

Nejlepší je, že se to může každý naučit A ZDOKONALOVAT SE V TOM!

Je to totální základ pro zavedení pořádku a směru v životě, který nás měli naučit ve škole.

Co získáte na kurzu?

 • Pořádně Vás to nakopne!
  Věci začnou dávat smysl. Získáte opět jistotu, naději a odrazový můstek pro dosahování malých či velkých cílů a změn v životě! Bude jen záležet na tom, jak moc budete pilní trénovat Flowthinking a jak budete pokročilí.
 • Budete více schopní kontrolovat čas a život.
  Budete přesně vědět, co máte dělat proto, abyste mohli kontrolovat svůj život, byznys, práci.
 • Zjistíte tu záhadu, proč odkládáme věci na potom?
  Proč odkládáme věci a jak to zastavit? Proč se nám "nechce"?
 • Zjistíte hlavní ingredienci úspěchu.
  Budete mít možnost být úspěšní nebo posílit svůj úspěch, protože už přesně víte tu hlavní brzdu úspěchu a jak jí odbrzdit a naopak zrychlit.
 • Budete rychlejší a efektivnější.
  Díky Flowthinking budete více schopní dělat věci "z A do B", což má veliký vliv na efektivitu a rychlost.
 • Proč pracujeme jen na 10% a přitom toužíme jet na 100% a jak na to?
  Většina lidí to cítí podobně. Co nám tedy brání jet na 100% i když si to tolik přejeme?
 • Proč nemůžeme najít svůj účel a jak ho hledat?
  Možná, že hledáte na špatném místě a možná, že máte odpověď přímo před nosem. Zjistěte, kde hledat!
 • Základní návyky pro úspěšný život.
  Osvojíte si základní a často vynechané návyky pro organizování svého úspěchu.
 • Schopnost Flowthinking - myšlení v toku.
  Seznámíte se s touto schopností úspěšných a s tím, jak ji dále rozvíjet. Flowthinking je ta nejdůležitější část tohoto kurzu. Získáte nový pohled na věci a činnosti kolem Vás!

Bude to osobní a jenom Vaše!

Tímto kurzem to pouze začíná. Bude to osobní a o Vás. Bude záležet na vaší tvrdé práci a odhodlání začít dávat věci do pořádku a trénovat na svém Flowthinking!

Nemusíte být geniální, protože genialita je v jednoduchosti a tu se můžete naučit. Flowthinking je o tréninku a tvrdé práci. Ale ovoce, které to s sebou přináší, stojí za to!

Flowthinking vám zůstane!

Jak probíhá kurz?

Kurz bude uskutečněn prostřednictvím on-line video-lekcí a písemných materiálů k vytištění, živých webinářů a tréninkových mini-plánů.  Svůj pokrok budete moci sledovat prostřednictvím kontrolního listu a e-mailů, kde jsme spolu v osobní komunikaci a zvládáme individuální otázky.

Po každé lekci dostanete praktické úkoly, abyste mohli trénovat a aplikovat Flowthinking v různých oblastech života. 

Vše je on-line, takže vše je nahráno a zaznamenáno ve Vaší členské sekci a vy si to můžete kdykoliv prohlížet a číst ve svém čase!

Jak jsem se k tomu dostal?

Mám rád jednoduché a mocné věci a také nalézání efektivních řešení, která mohou pomoci nejen mně, ale i mému okolí, lépe zvládat život. Za léta hledání jsem zjistil jednu zajímavou skutečnost a tou je, že řešení bývají naopak velmi jednoduchá. Často je přehlížíme proto, že koukáme špatným směrem a to příliš vysoko, a na příliš pokročilé poučky, aniž bychom perfektně znali naprosté základy.  

Můžeme pozorovat, že existují nepřeberná množství knih o úspěchu a sebezlepšování, která nám bez pochyby dávají mnoho hodnotných rad, ale, jak také můžeme pozorovat, většina lidí se stejně nemůže zásadně posunout, kam by chtěla. Ano, chybí základy základů! 

Za svou kariéru jsem vybudoval pár firem a projektů a vždy jsem se dostal do bodu, kdy to prostě nešlo dál a vůbec mě to netěšilo. A hledal jsem odpovědi. Mraky informací... Skvělých informací... Ale nepohnul jsem se z místa. Řešil jsem to tak, že jsem prostě "vyklidil" prostor a projekt někomu předal. Věděl jsem, že mám potenciál, ale stále jsem se jakoby topil a nemohl se odpíchnout.... 

Proto jsem pozoroval úspěšné lidi, naslouchal tomu, co říkají a jak přemýšlí. Už jsem se nezajímal o to, jak to dělají a všechny ty všeobecně známé poučky, ale spíše jsem sledoval naprosté základy a to, co mají společného. Vše, co jsem četl o úspěchu a věcech, týkajících se naprostých základů a jednoduchosti, se nakonec spojilo a zaklaplo. Pro mne velký třesk :-)... Flowthinking - myšlení v toku - naprosto základní způsob přemýšlení o věcech, způsob uvažování a konání, který skvěle seděl na každého, kdo to někam dotáhl. Je hodně zajímavé, že tato schopnost je pro úspěšné lidi určitá samozřejmost, vlastně si jí nejsou ani vědomi. Dělají to tak zcela přirozeně a automaticky. Právě proto se o tom, myslím, nikde nezmiňují, že je to právě to, co je klíčové v jejich úspěchu. Neříkám ovšem, že to jediné! Jen naprostý základ, bez kterého není efektivní to ostatní a v podstatě se neodpíchneme.

Objevil jsem to a nazval FLOWTHINKING. 

Skvělé je, že tuto schopnost máme všichni, do větší či menší míry, a můžeme na ní pracovat a vědomě ji rozvíjet! A proto i tento kurz!

Ale pozor! To není něco, co se dozvíte a je to. Ne. Není to žádná zkratka. Zkratek a rychlých a zaručených zbohatnutí bez práce a podobných lákadel je na trhu mnoho. Zkratky a vyhýbání se nepříjemným věcem a práci, kterou je důležité udělat, a vyhýbání se zodpovědnosti, kterou je nutné mít, to určitě nepatří mezi základy základů. Zkratkami nevybudujeme stabilitu pro sebe, svou rodinu, pro svou firmu a přátele.

Flowthinking je o neustálém tréninku této dovednosti, kde hřištěm je náš život. A čím budete lepší, tím se budete rychleji a stabilněji posouvat ke svému cíli, úspěchu a štěstí. Vaše hodnota pro okolí, hrdost a štěstí bude tou odměnou.

A to bych Vám přál!

Detaily kurzu

 • Datum a čas
  Kurz MŮŽETE ZAČÍT HNED! Po zaplacení kurzu dostanete přihlašovací údaje do členské sekce a budete informováni, jak postupovat dál.
 • Délka kurzu.
  10 lekcí se budou postupně zobrazovat účastníkům během 10-12 týdnů. Každý týden jeden návyk či dovednost. O každé další lekci, budete dopředu upozorněni e-mailem. Obvykle se zobrazuje jeden návyk či lekce za týden. Toto postupné zobrazování je zcela účelné. Je to proto, abyste nepřeskakovali a neměnili pořadí, a opravdu tak dosáhli výsledku!
 • Cena
  Cena 4900 Kč (vč. DPH)

David Kaliberka

lektor

MŮŽETE ZAČÍT HNED!

GARANCE 100% SPOKOJENOSTI

Pokud nebudete spokojeni během 30 dnů od začátku kurzu, vrátíme vám peníze zpět na účet.

Reference

"…to je úžasný kurz! Ten mě zasahuje hodně, přesně ty Achilovy paty…..ano, žiju přesný opak myšlení v toku... Začala jsem!!! A uvědomuju si, že se to týká úplně všeho, naprosto všech oblastí v mém životě..." N.
 
".... Rozhodně jsem rád, že jsem se odhodlal jít do kurzu, i když jsem na začátku váhal. Právě kvůli tomu, že jsem si říkal, že na to nebudu mít čas. Taky jsem si myslel, že nejspíš většinu těch věcí už jsem někde četl nebo slyšel a nemá cenu si kurz kupovat...Kurz mi pomáhá dělat, ne "jenom si o něčem číst, něco poslouchat" a také pomáhá překonat to, že se mi nechce..." V.
 
"...jásám, že je mi konečně lehčeji a mám do všeho zase chuť...zase cítím free a přitom ukotvena ve svém životě a těším se, ne co všechno mi přinese, ale že co teda si tam připravím..." M.
 

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@zivyzivot.cz nebo volejte na 777255446.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.