Aktivujte samoopravný režim těla!

 

Zúčastněte se on-line kurzu:

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

On-line kurz:

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

Co když existuje způsob, jak přimět vaše tělo, aby se samo začalo opravovat a mít obrovské množství energie? Bez peněz, bez odborníků a bez extra námahy!  

10 let života jsem hledal odpovědi na tyto otázky. Vyzkoušel jsem hodně různých diet, stravovacích směrů a nastudoval hodně informací. Byl jsem z toho akorát zmatený a ještě více jsem nevěděl kde začít a jak. Vše nějakým způsobem fungovalo, ale bylo to moc složité a nedosáhl jsem toho co jsem chtěl.

Zjistil jsem že v oblasti zdraví je velký zmatek protože chybějí hodnoty - co je více prospěšné a co méně. Snažil jsem se tedy vysledovat společný jmenovatel toho, proč některé diety a směry částečně fungovaly. Zjistil jsem, že vždy měly alespoň 2 až 3 návyky společné a proto trochu zafungovaly.

Po mnoha pokusech a omylech jsem izoloval celkem 11 nejdůležitějších návyků, bez kterých naše tělo nemůže fungovat dobře. Velmi mě překvapilo, jak to vše zapadlo a začalo být logické. Nemohl  jsem si to nechat jen pro sebe a všude o tom mluvil. Když jsem viděl ty výsledky, začalo být mou povinností, aby se to dozvěděl každý. Připravil jsem tento kurz, kde vás krok za krokem naučím tyto návyky tak, aby se dostaly pod kůži.

Důvody proč jste selhávali ve svých dietách či zdravotních stylech bylo to, že jste neznali  tyto elementární návyky a tak nedosáhli svého zdravotního cíle. Neznali jste, co je více důležité a co méně, a proto jste nevěděli co dělat a kde začít. Vše bylo moc složité. Byla to moc velká a nepohodlná změna a vlastně velké utrpení. Proto je kurz navržen tak, abychom zvládli všechny tyto potíže! Budete znát tyto návyky a vědět proč jsou tak klíčové. Budete postupovat tak, aby vás návyk nijak nezatěžoval a dostal se pod kůži.

Já jsem nevymyslel nové návyky. Ty tu jsou celá staletí! Já jsem jen vybral ty klíčové a objevil to, jak moc důležité a zásadní tyto návyky jsou! A když by to lidé a vědci věděli, pak by si nikdo nedovolil je nedělat. Každý lékař by u svých pacientů nejprve prověřil, zda jsou dodržovány tyto návyky!

Co vám chci dát na kurzu? Chci způsobit to, že získáte tyto návyky. Budete je dělat a každý den zažívat ty změny jako jsou:

Pevnější tělo a svaly, hubnutí, mladší vzhled,  nálada, energie, mizení vrásek, velká chuť do života a tvoření, postupné odcházení nemocí a bolestí, chuť sportovat a hýbat se, redukce žravosti a chutí a samovolný přechod ke zdravým potravinám...

Co získáte na kurzu?

Kurz bude uskutečněn prostřednictvím on-line video-lekcí a živých webinářů krok za krokem, návyk za návykem. Budeme zvládat bariery na které můžete narazit. Vaš pokrok bude sledován prostřednictvím kontrolního listu a e-mailů.

Návyky jsou sestaveny takovým způsobem, aby každý návyk navazoval na další. Každý návyk vyvolá tělesné reakce a zlepšení. Jsou jednoduché a důležité a bohužel jsou člověkem zcela opomenuty. Naši předci je znali. Ostatní savci je dělají. A nyní i vy!

A co je nejdůležitější - bude to jednoduché,  praktické a časově nezatěžující!

 

Na kurzu se dozvíte a uvedete do praxe:

 • 7 klíčových návyků pro aktivaci samoopravného režimu těla

  Každý návyk bude vysvětlen v jednotlivé video-lekci a také v pdf podobě k vytištění a s postupem, jak jej implementovat. Také dostanete kontrolní seznam kroků, které si odškrtáváte podle splnění, takže máte přehled a nic nevynecháte. Vše bude postupné, každý týden jeden návyk. Vše on-line, takže vy si zvolíte, kdy budete sledovat!
 • 4 doplňkové návyky

  Tyto návyky jsou neméně důležité. Jsou však více známé či některé z nich nemusí být nutně aplikovány. Proto doplňkové.
 • Živé webináře pro doobjasnění otázek a dalších aspektů návyků

  Během kurzu budeme spolu mít alespoň dva živé webináře na kterých probereme nejčastější dotazy a potíže a vaše dotazy. O webinářích jste informování dopředu e-mailem. Budou nahrány, takže když nestihnete, prohlédnete si je v záznamu.
 • E-mailová osobní konzultace

  Po každém návyku máte prostor pro osobní dotazy k návykům, na které vám David odpovídá. Také máte možnost prokonzultovat vaše dotazy telefonicky.
 • Co se začne dít a měnit?

  Návyky jsou sestaveny takovým způsobem, aby každý návyk navazoval na další. Každý návyk vyvolá tělesné reakce a zlepšení. Jsou jednoduché a důležité a bohužel jsou člověkem zcela opomenuty. Naši předci je znali. Ostatní savci je dělají. A nyní i vy!
 • Také zjistíte:

  Jak nejefektivněji cvičit? Jak se zbavit stresu a zažít euforii?Jak snížit kyselost těla do 15 minut? Co nikdy nejíst? Jak efektivně trénovat imunitu? Jaké jsou nejefektivnější způsoby, které ovlivňují dlouhověkost? A co jsme ani nečekali - získáte zcela nový pohled na život a vaše zdraví!
 • Neřešíme diety a co jíst

  Naopak! Kurz vám zrehabilituje vaše chutě a vy sami budete lépe vědět, co máte jíst. Ostatní savci to přeci také znají! Spíše než co jíst, probereme daleko důležitější otázku: Co nejíst?!?
 • Po zavedení návyků dojde k:

  Pevnější tělo a svaly, hubnutí, mladší vzhled, nálada, energie, mizení vrásek, velká chuť do života a tvoření, postupné odcházení nemocí a bolestí, chuť sportovat a hýbat se, redukce žravosti a chutí a samovolný přechod ke zdravým potravinám...

Co NE-získáte na kurzu?

Nebudete zahrnováni a ohromováni krásnými a znělými informacemi abyste opět skončili s přáním "kéž bych to zvládl všechno použít a začít dělat".

Výsledek kurzu

Dostanete pod kůži klíčové návyky díky kterým spustíte samoopravný režim těla. Budete jim přesně rozumět a začnete zásadně ovlivňovat vaše zdraví, vitalitu a dlouhověkost.  Stanete se krásnější a zdravější!

Hlavní nadpis bloku

Pro koho je tento kurz:

 • Jak pro začátečníky, tak pro pokročilé

 • Výživové poradce a odborníky

  ...kteří chtějí efektivně pomoci svým klientům.
 • Kdo chce výsledky, ne další selhání

 • Kdo chce, aby jeho doplňky výživy fungovaly

 • Kdo chce transformovat své zdraví a vzhled

 • Kdo chce prodloužit život

 • Kdo chce omládnout

 • Je věkově neohraničen!

Detaily kurzu

 • Datum a čas

  Kurz začal 20.09.2017. Přihlásit se ještě můžete do 30.09.2017. Po zaplacení kurzu dostanete přihlášení do členské sekce a budete informováni, jak postupovat dál.
 • Délka kurzu.

  11 Lekcí a 2 živé webináře se budou postupně zobrazovat účastníkům během 8-10 týdnů. Každý týden jeden návyk. O každém dalším zpřístupněném návyku či webináři budete dopředu upozorněni e-mailem. Obvykle se zobrazuje jeden návyk za týden. Toto postupné zobrazování je zcela účelné. Je to proto, abyste nepřeskakovali a neměnili pořadí, a opravdu tak dosáhli výsledku! Do členské sekce budete mít přístup ještě několik měsíců po ukončení.
 • Cena

  2900,- Kč
David Kaliberka
David Kaliberka
lektor

ZAPSAT SE MŮŽETE DO...

GARANCE 100% SPOKOJENOSTI

Pokud nebudete spokojeni během 30 dnů od začátku kurzu, vrátíme vám peníze zpět na účet.

Reference

Začala jsem sportovat a to po dlouhé době. Dříve to byla otázka vůle, teď to chci já. Mé chutě se změnily, jím méně a mám rozhodně zdravější jídelníček. Zlepšila se mi pleť a postava. Mám méně bolestí a lepší držení těla. Je zvláštní, jak jednoduché návyky tolik ovlivní. Děkuji za tyto informace!

Zuzana

Již během týdne se mi zlepšil krevní tlak, břicho se zmenšuje a narůstá mi energie! Cítím se více živý a pohyblivý. Noční chození na toaletu se podstatně zredukovalo a upravuje se dál. Hlava mi nebere, jak je to jednoduché. To se přece říká o jednoduchých řešeních. Doporučuji všem!

Libor

Stále se nemůžete rozhodnout?

Naučte se dělat Návyk č.1 z kurzu "7 Návyků k transformaci zdraví" a získáte za: 

 5 dnů více energie a menší žravost,

10 dnů méně vrásek a čerstvý vzhled,

15 dnů méně bolestí.

Tento mini-kurz vám změní pohled na zdraví a dá novou šanci získat svou ztracenou vitalitu a energii. Naše tělo má neuvěřitelnou schopnost se samo opravit, jen mu musíte dát co potřebuje.

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@zivyzivot.cz nebo volejte na 777255446.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.