Aktivujte samoopravný režim těla!

 

Zúčastněte se on-line kurzu:

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

On-line kurz:

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

Výsledek kurzu

Postupně během dvou měsíců budete probouzet vaše tělo k lepší činnosti. Doslova jej "nakopnete" a začne lépe fungovat. Vaše energie a vitalita vzroste. Chuť tvořit vzroste. 

Dostanete pod kůži klíčové návyky díky kterým spustíte samoopravný režim těla. Budete jim přesně rozumět a začnete zásadně ovlivňovat vaše zdraví, vitalitu a dlouhověkost.  Stanete se krásnější a zdravější!

Co NE-získáte na kurzu?

Kurz není o dietě! Vaše chutě se upraví a vy sami budete lépe vědět, co jíst. Ale hlavně se dozvíte mnohem důležitější věc - co NEjíst!

Kurz neplní funkci lékaře či léčení. Ale tím, že tělo začne efektivněji pracovat a tím, že bude mít veškeré předpoklady pro správné fungování (tělesné rudimenty), se teprve může začít efektivně uzdravovat. Vaše dosavadní léčba může být rychlejší.

Nebudete zahrnováni a ohromováni krásnými a znělými informacemi abyste opět skončili s přáním "kéž bych to zvládl všechno použít a začít dělat".

Jak probíhá kurz?

Kurz bude uskutečněn prostřednictvím on-line video-lekcí a písemných materiálů k vytištění a živých webinářů. Každý týden se vám zobrazí jeden návyk, pěkně krok za krokem, abyste vše zvládali pěkně postupně krok za krokem (celkem 11 návyků). Také máte materiály k vytištění. Vaš pokrok bude sledován prostřednictvím kontrolního listu a e-mailů, kde jsme spolu v osobní komunikaci a zvládáme individuální otázky.

Návyky jsou sestaveny takovým způsobem, aby každý návyk navazoval na další. Každý návyk vyvolá tělesné reakce a zlepšení. Jsou jednoduché a důležité a bohužel jsou člověkem zcela opomenuty. Naši předci je znali. Ostatní savci je dělají. A nyní i vy!

A co je nejdůležitější - bude to jednoduché,  praktické a časově nenáročné!

Vše je on-line, takže vše je nahráno a zaznamenáno ve vaší členské sekci a vy si to můžete kdykoliv prohlížet a číst ve vašem čase!

 

Na kurzu se dozvíte a uvedete do praxe:

 • 7 klíčových návyků pro aktivaci samoopravného režimu těla
  Každý návyk bude vysvětlen v jednotlivé video-lekci a také v pdf podobě k vytištění a s postupem, jak jej implementovat. Také dostanete kontrolní seznam kroků, které si odškrtáváte podle splnění, takže máte přehled a nic nevynecháte. Vše bude postupné, každý týden jeden návyk. Vše on-line, takže vy si zvolíte, kdy budete sledovat!
 • 4 doplňkové návyky
  Tyto návyky jsou neméně důležité. Jsou však více známé či některé z nich nemusí být nutně aplikovány. Proto doplňkové.
 • Živé webináře pro doobjasnění otázek a dalších aspektů návyků
  Během kurzu budeme spolu mít alespoň dva živé webináře na kterých probereme nejčastější dotazy a potíže a vaše dotazy. O webinářích jste informování dopředu e-mailem. Budou nahrány, takže když nestihnete, prohlédnete si je v záznamu.
 • E-mailová osobní konzultace
  Po každém návyku máte prostor pro osobní dotazy k návykům, na které vám David odpovídá. Také máte možnost prokonzultovat vaše dotazy telefonicky.
 • Co se začne dít a měnit?
  Návyky jsou sestaveny takovým způsobem, aby každý návyk navazoval na další. Každý návyk vyvolá tělesné reakce a zlepšení. Jsou jednoduché a důležité a bohužel jsou člověkem zcela opomenuty. Naši předci je znali. Ostatní savci je dělají. A nyní i vy!
 • Také zjistíte:
  Jak nejefektivněji cvičit? Jak se zbavit stresu a zažít euforii?Jak snížit kyselost těla do 15 minut? Co nikdy nejíst? Jak efektivně trénovat imunitu? Jaké jsou nejefektivnější způsoby, které ovlivňují dlouhověkost? A co jsme ani nečekali - získáte zcela nový pohled na život a vaše zdraví!
 • Neřešíme diety a co jíst
  Naopak! Kurz vám zrehabilituje vaše chutě a vy sami budete lépe vědět, co máte jíst. Ostatní savci to přeci také znají! Spíše než co jíst, probereme daleko důležitější otázku: Co nejíst?!?
 • Po zavedení návyků dojde k:
  Pevnější tělo a svaly, hubnutí, mladší vzhled, nálada, energie, mizení vrásek, velká chuť do života a tvoření, postupné odcházení nemocí a bolestí, chuť sportovat a hýbat se, redukce žravosti a chutí a samovolný přechod ke zdravým potravinám...

Můj příběh

10 let života jsem hledal odpovědi na tyto otázky. Vyzkoušel jsem hodně různých diet, stravovacích směrů a nastudoval hodně informací. Byl jsem z toho akorát zmatený a ještě více jsem nevěděl kde začít a jak. Vše nějakým způsobem fungovalo, ale bylo to moc složité a nedosáhl jsem toho co jsem chtěl.

Zjistil jsem že v oblasti zdraví je velký zmatek protože chybějí hodnoty - co je více prospěšné a co méně. Snažil jsem se tedy vysledovat společný jmenovatel toho, proč některé diety a směry částečně fungovaly. Zjistil jsem, že vždy měly alespoň 2 až 3 návyky společné a proto trochu zafungovaly.

Po mnoha pokusech a omylech jsem izoloval celkem 11 nejdůležitějších návyků, bez kterých naše tělo nemůže fungovat dobře. Velmi mě překvapilo, jak to vše zapadlo a začalo být logické. Nemohl  jsem si to nechat jen pro sebe a všude o tom mluvil. Když jsem viděl ty výsledky, začalo být mou povinností, aby se to dozvěděl každý. Připravil jsem tento kurz, kde vás krok za krokem naučím tyto návyky tak, aby se dostaly pod kůži.

Důvody proč jste selhávali ve svých dietách či zdravotních stylech bylo to, že jste neznali  tyto elementární návyky a tak nedosáhli svého zdravotního cíle. Neznali jste, co je více důležité a co méně, a proto jste nevěděli co dělat a kde začít. Vše bylo moc složité. Byla to moc velká a nepohodlná změna a vlastně velké utrpení. Proto je kurz navržen tak, abychom zvládli všechny tyto potíže! Budete znát tyto návyky a vědět proč jsou tak klíčové. Budete postupovat tak, aby vás návyk nijak nezatěžoval a dostal se pod kůži.

Já jsem nevymyslel nové návyky. Ty tu jsou celá staletí! Já jsem jen vybral ty klíčové a objevil to, jak moc důležité a zásadní tyto návyky jsou! A když by to lidé a vědci věděli, pak by si nikdo nedovolil je nedělat. Každý lékař by u svých pacientů nejprve prověřil, zda jsou dodržovány tyto návyky!

Co vám chci dát na kurzu? Chci způsobit to, že získáte tyto návyky. Budete je dělat a každý den zažívat ty změny jako jsou:

Pevnější tělo a svaly, hubnutí, mladší vzhled,  nálada, energie, mizení vrásek, velká chuť do života a tvoření, postupné odcházení nemocí a bolestí, chuť sportovat a hýbat se, redukce žravosti a chutí a samovolný přechod ke zdravým potravinám...

Hlavní nadpis bloku

Pro koho je tento kurz:

 • Jak pro začátečníky, tak pro pokročilé
 • Výživové poradce a odborníky
  ...kteří chtějí efektivně pomoci svým klientům.
 • Kdo chce výsledky, ne další selhání
 • Kdo chce, aby jeho doplňky výživy fungovaly
 • Kdo chce transformovat své zdraví a vzhled
 • Kdo chce prodloužit život
 • Kdo chce omládnout
 • Je věkově neohraničen!

Detaily kurzu

 • Datum a čas
  Kurz začíná 19.03.2018. Po zaplacení kurzu dostanete přihlášení do členské sekce a budete informováni, jak postupovat dál.
 • Délka kurzu.
  11 Lekcí a 2 živé webináře se budou postupně zobrazovat účastníkům během 8-10 týdnů. Každý týden jeden návyk. O každém dalším zpřístupněném návyku či webináři budete dopředu upozorněni e-mailem. Obvykle se zobrazuje jeden návyk za týden. Toto postupné zobrazování je zcela účelné. Je to proto, abyste nepřeskakovali a neměnili pořadí, a opravdu tak dosáhli výsledku! Do členské sekce budete mít přístup ještě několik měsíců po ukončení.
 • Cena
  2900,- Kč
David Kaliberka
David Kaliberka
lektor

ZAPSAT SE MŮŽETE DO...

GARANCE 100% SPOKOJENOSTI

Pokud nebudete spokojeni během 30 dnů od začátku kurzu, vrátíme vám peníze zpět na účet.

Reference

Do kurzu jsem vstoupila, protože jsem chtěla řešit více aspektů v mém životě. Mezi jiným taky váhu. Ale návyky přinášejí ohromné zlepšení v různých oblastech života. Když jsem překonala lenost, byla jsem mile překvapena tím, co všechno zvládnu 🙂 Nastavila jsem si nový režim, posiluji svou vůli, mám více energie a chuť do nových aktivit. Prostě díky Davidovi proběhl restart mého života a za to jsem mu vděčná. Díky Davide.

Svatava

Již během týdne se mi zlepšil krevní tlak, břicho se zmenšuje a narůstá mi energie! Cítím se více živý a pohyblivý. Noční chození na toaletu se podstatně zredukovalo a upravuje se dál. Hlava mi nebere, jak je to jednoduché. To se přece říká o jednoduchých řešeních. Doporučuji všem!

Libor

Stále se nemůžete rozhodnout?

Naučte se dělat Návyk č.1 z kurzu "7 Návyků k transformaci zdraví" a získáte za: 

 5 dnů více energie a menší žravost,

10 dnů méně vrásek a čerstvý vzhled,

15 dnů méně bolestí.

Tento mini-kurz vám změní pohled na zdraví a dá novou šanci získat svou ztracenou vitalitu a energii. Naše tělo má neuvěřitelnou schopnost se samo opravit, jen mu musíte dát co potřebuje.

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@zivyzivot.cz nebo volejte na 777255446.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.