fbpx

Co bude dál?

Zdravím Vás! 

Co bude dál? Tuto otázku si v této době pravděpodobně pokládá každý z nás…
Je to jen moje pozorování, ale mám pocit, že strach z koronaviru už většina lidí nemá, ale z čeho strach má,  je strach z budoucnosti.
Máme pocit, že to co bude nemůžeme ovlivnit. Asi je to jedna z nejhorších věcí, které se nám mohou v životě stát, „když jsme v pozici efektu, nikoliv příčiny„.

Je ten pocit strachu pravdivý? Můžeme to ovlivnit? Jak?
To si probereme v tomto článku!

Začneme tak, že se podíváme odkud vlastně máme ten pocit nervozity, nebezpečí a strachu. Rozhlédněte se kolem sebe, co vidíte? Věřím, že většina z vás to má tak nějak pořád stejně. A možná že lednička je naopak přeplněná různými dobrůtkami a v bytě je velký nadbytek toaletního papíru. Také možná zjistíte, že váš životní rytmus a celkový způsob života se do jisté míry během posledních pár týdnů zlepšil: chodíte často na procházky na čerstvý vzduch, začali jste brát větší množství vitamínů, možná někdo z obavy a opatrnosti dokonce přestal kouřit…  Také jste možná zjistili, že máte fajn sousedku, která ušila roušky pro celý panelák, doma konečně proběhl ten neustále odkládaný „vánoční úklid“, atd.
Jen tak se stala spousta pozitivních věcí. Takže odkud je ten strach? Ano, z médií! Pořád na nás padají různé „horké novinky“, zastrašující obrázky, pády ekonomik atd., atd. Je samozřejmé, že v takové „hrozné“ situaci je strach o budoucnost naprosto přirozený. Řešení je však velmi jednoduché: není na místě nasadit si růžové brýle a dělat, že se nic neděje, ale je nezbytné zkonfrontovat tuto situaci, podívat se na ni na takovou jaká je, bez strachu a přiživování „žhavých novinek“. 

Využít jen pravdu, nahou, jaká je. Vymyslet způsob jak se přizpůsobit a začít makat!

Myslíte snad, že už nikdy nebudeme potřebovat ostříhat vlasy, nebo nové hezké oblečení? Zajít s kamarády do restaurace, s rodinou do kina, sjednat pojištění, cestovat a mít a využívat spousty, spousty produktů, které život obnáší?
Děláte pro naši společnost přínosnou práci? Tak se nemáte čeho bát!

No, a co teď?

Buďme těmi prvními a nejlepšími, kteří budou dodávat ještě více kvalitnějších produktů a služeb. Využijme toho, že jsme dříve neměli tolik času pro jejich vylepšování!  Vždy je něco, co můžete vylepšit, posílit, zdokonalit a nezáleží na tom jakou práci děláte, jestli jste zaměstnanec nebo podnikatel.
Ve všem co děláte, můžete být po této krizi tím nejlepším. Můžete ji využít ve svůj prospěch!

Jen Vy rozhodujete.  Buď této situaci podlehnete anebo stisknete knoflík, vypnete všechno to, co Vás dává dolů, ovládá a nahání strach. Začnete myslet pozitivně, vše naplánujete a budete dělat kroky směrem ke své budoucnosti. Protože aby se něco stalo, musíte mít jako první tu co nejpřesnější představu toho, co chcete a pak je nutné začít dělat jednotlivé kroky. Velké nebo malé, ale hlavně je nutné je dělat.  
Pak se to stane! Jiná varianta neexistuje!

Takže kamarádi, jsme všichni na jedné lodi. Dostali jsme dobrou šanci se zastavit, podívat se na to, co děláme, zhodnotit, jaký to má účel a smysl, ještě více to zlepšit a nebo konečně začít něco jiného, na co jste nikdy neměli čas.

Jako v každé krizi vyhrává přesně ten, kdo „to“ udělá a nepodlehne představě, že teď je všechno špatně a nic nejde.

Člověk je natolik ambiciózní a úspěšný, nakolik věří, že jeho prostředí je bezpečné!
A pokud se odpojíte od zdroje, od obchodníků s chaosem – médií, a začnete vytvářet svoji hezkou budoucnost, věřte mi – budete na tom mnohem lépe než ten, kdo tomu neodolá a uvěří, že nic nemůže!

Jako dobrý pomocník na to aby člověk získal nějaký směr a tempo v životě, když neví z čeho začít, doporučuji naše online kurzy: 7 Návyků k transformaci zdraví, FlowThinking – Myšlení v toku, které nyní jsou se SLEVOU 20% (ceny kurzů jsou uvedeny včetně slevy) a NAKOPÁVAČ 21.  

Všechny tyto kurzy můžete absolvovat v karanténě 😊. Více o kurzech najdete ZDE.

Pokud chcete začít svou změnu od zdraví a těla, jak se říká „ve zdravém těle, zdravý duch“, tak doporučuji on-line kurz 7 Návyků k transformaci zdraví. Přihlásit se můžete do 30.03.2020 ZDE. Více o kurzu najdete ZDE.

FlowThinking – Myšlení v toku je skvělý právě na tuto dobu, pokud máte čas o ochotu udělat konečně v životě skutečný pořádek. Přihlásit se můžete do 30.03.2020 ZDE. Více o kurzu najdete ZDE.

A pokud se z toho chcete dostat, zlokalizovat se a začít žít, doporučuji Vám kurz NAKOPÁVAČ 21, protože v tomto kurzu budete kontaktovat všechny oblasti vašeho života a tím si navrátíte svůj prostor a svou pozornost na „správné místo“. Budete zpátky u míče! Přihlásit se můžete kdykoliv ZDE. Více o kurzu najdete ZDE.

Také máme SLEVU 20% na náramky BionicBand. Slevový kód: startbb

Těším se na Vás!

David Kaliberka

zivyzivot.cz

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů