fbpx

KURZY NA ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ A ŽIVOTA

On-line kurz: 

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

Unikátní systém jak transformovat vaše zdraví

Používáte-li tyto návyky, začnete ztrácet tuky, nabírat svaly, přestanete mít chutě a začnete cítit co máte jíst. Míra energie a vitality vyletí nahoru. Pravděpodobně odejdou deprese a  začnete se věnovat novým koníčkům! 

Vaše tělo je neuvěřitelně silné a schopné se samo opravit a regenerovat, jen musíte vědět, jak jej aktivovat!

On-line kurz: 

FLOWTHINKING - MYŠLENÍ V TOKU

Základní návyk úspěšných lidi odhalen, rozložen na kroky a připraven pro Vás aby jste byli schopní nasměrovat Vás život k expanzi

FLOWTHINKING je autorský název, doslovně to je "myšlení v toku" - naprosto nový přistup k dosahovaní úspěchu a stability v životě. 

Dlouhou dobu jsem zkoumal, co je to hlavní, co mají úspěšní lidé, co je odlišuje od ostatních. Proč jsou úspěšní zrovna oni? Našel jsem jednoduchou ale hodně mocnou odpověď. Je to specifická schopnost, co mají, ale většina z nich si toho není vědomá a právě proto to nenajdeme v knihách o úspěchu. Ovšem skvělé je to, že tuto schopnost se můžete naučit a dále rozvíjet a otočit svůj život směrem k úspěchu, dosahovaní svých cílů a jako bonus konečně vyjít z kolečka nedostatku času!

Co to přesně je, z čeho začít, jak dostat tuto schopnost či návyk pod kůži a jak to používat v životě jsem oslovil ve svém on-line kurzu FLOWTHINKING.   

On-line kurz: 

NAKOPÁVAČ 21

21-denní kurz, který Vám dodá "novou krev"

On-line kurz "NAKOPÁVAČ 21" je skvělý na nastartovaní. Tento kurz Vám pomůže "sáhnout si" na všechny oblasti vašeho života. Možná budete překvapení, "že jsou". Každý den budete začínat s dobrou náladou, dostanete skvělá data o životě, a pak budete vědět jakým směrem jít. Zjistíte, že život není tak složitý, že ho můžete kontrolovat a řídit jak sami chcete.