Aktivujte samoopravný režim těla!

 

Zúčastněte se on-line kurzu:

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

Rýmičky, záněty, nachlazení…co s tím?

Zdravím Vás!
Začíná nám podzim a jeho věrní společníci. Různé rýmičky, nachlazení, záněty atd., jsou častý doprovod tohoto ročního období. Co s tím?
Jeden z nejlepších pomocníků, jak s tím zatočit, je Vitamin C. Ovšem je otázka jak ho získat v přírodní podobě. Naši předci to už dávno vymysleli za nás! Ano, je to kvašená zelenina (fermentace). Totiž kvašené zelí je hlavním zdrojem vitamínu C, který jen tak něco neporazí. Navíc má i mnoho jiných skvělých účinků, je levné a časové nenáročné a je to superfood. Krásně Vám srovná zažívací trakt.
Na internetu najdete spousta receptů na kvašené zelí dle své chuti. Na jeho přípravu doporučuji používat himalájskou či jinou mořskou sůl, ne obyčejnou kuchyňskou (stolní).
Budete-li co nejčastěji konzumovat fermentované potraviny, velmi se zlepší Vaše zdraví!
Pozor! Raději si kvašené zelí připravte sami, protože v obchodech seženete pouze pasterizované, takže tepelně upravené a tím pádem jsou jeho účinky velmi znehodnocené.
Jestliže chcete problém nachlazení a slabé imunity zásadně zlepšit, určitě doporučuji náš on-line kurz „7 návyků k transformaci zdraví„. Tyto návyky fungují tak, že pořádně proberou Vaše tělo od dlouhého „spánku“ a začnete mít více energie, chuť se hýbat a zkrátka žít. Mnoho našich studentů opravdu zažili transformací zdraví: zhubli, přibrali svaly, změnili své chutě na nezdravé potraviny, zbavili se nebo zlepšili své zdravotní problémy, prostě začali žít a ne starat se o tělo! Proto, jako bonus, začnete mít chuť i zlepšovat svůj život, aby byl plnější a šťastnější. Po prázdninách je opět čas začít se věnovat sobě a dát se do kondice, protože tak budete mnohem efektivnější zvládat svou práci, přátele a lásky :-). Více o kurzu je ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Odebírat novinky

  Pokud si přejete být informováni o novinkách na našem blogu, vyplňte prosím Váš e-mail, na který Vás budeme pravidelně informovat:

  Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme (David Kaliberka) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti zlepšovaní života a zdraví v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu. Zásady ochrany osobních údajů, najdete zde >>>
 • Sledujte nás na Facebooku
  Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
 • Kategorie
 • Štítky
 • Nejčtenější články