fbpx

Další jednoduchá vychytávka

Zdravím Vás!
Nachlazení, kašlání a zacpané nosy jsou v plném proudu, proto se chci podělit o tuto skvělou vychytávku, která nejenom slouží jako profylaktika na všechny možné bacily, co teď poletují ve velkém množství, ale stejně tak i velmi pomůže udržovat kvalitu vašich zubů a ústní dutiny.
Kokosový olej! 
Použití je jednoduché. Po vyčištění zubů si dejte asi tak kávovou lžičku (je to jedno) kokosového oleje a ten ceďte skrz zuby asi tak 20 minut. Prostě jen různě protláčejte a vtlačujte olej mezi zuby a jazykem kolem zubů a je to. Lehce, žádná křeč. Nekloktejte. Poté vyplivněte.
Také si můžete prstem rozetřít v nosních dírkách. Zvláště když trpíte vyschlou nosní sliznicí, namažte před spaním a ráno bude vše ok.
Jak dlouho?
Kolem 20 minut. Poprvé můžete vyzkoušet jen pět minut, nebo pokud máte více času a chcete ještě lepší výsledky, můžete jít po dobu 30-45 minut. Tento proces umožňuje, aby olej „vytáhl“ bakterie, viry, plísně a jiné zbytky z úst. Jakmile se olej stane bílým a řídkým, vyplivněte. Olej nepolykejte, protože je plný vytaženého odpadu :-). Poté vypláchněte vodou nebo vodou a jedlou sodou, chcete-li.
Na co je to dobré?
Candida a Streptococcus jsou obyčejně obyvatelé v našich ústech, a tyto bakterie a jejich toxické odpadní produkty mohou přispět k akumulaci plaku a zubního kazu. Vyplachování úst olejem pomůže snížit celkové toxické zatížení vašeho imunitního systému tím, že zabrání šíření těchto organismů z úst do zbytku vašeho těla, a to prostřednictvím krevního řečiště. A hlavně je to netoxická metoda a velice účinná!
Tato velmi funkční metoda je po staletí používána v některých částech planety, nic nového. Když připravoval můj on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví„, vycházel jsem z toho, že naše tělo musí být velmi dobře připraveno na vše a musí to být velmi přirozené. Z oceánu informací v oblasti zdraví jsem vybral nejvíce vyzkoušené a funkční návyky, které používali naši předci či jiní savci a které vymizely díky dnešnímu stylu života. Návyky jsem přizpůsobil pro dnešní realitu, aby to bylo co nejvíce jednoduché, efektivní, levné a nezabíralo čas a připravil to pro Vás ve svém kurzu! Je to celkem 11 Návyků, které proberou tělo. Mnoho našich studentů zažilo opravdu transformaci zdraví: Začali mít více energie, chuť se hýbat, upravila se jim chuť na správné jídlo, vlastně sami lépe věděli, co mají jíst a hlavně nakonec měli čas, začít se věnovat svému životu, ne tělu. Máte své sny a cíle a tělo by Vás v tom nemělo zastavovat a přesně toto chci tím kurzem způsobit!
Více o kurzu je ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů