fbpx

Začínáme sezónu?

Zdravím Vás!

Konečně je hezké počasí, sluníčko, teplo a strávený čas civěním do mobilů a prosezení doma se zmenšuje a to je skvělé! Konečně je více prostoru pro trávení času venku s přáteli na grilovačkách, chatách a procházkách v přírodě. Je to o opravdové komunikaci a vnímání skutečného života, nikoliv skrz obrazovku a sociální sítě a o tom je život!

Takže sezóna se blíží:-) A asi každý si chce hezké počasí užít na plno…ale co to vlastně znamená? Kdy jste více šťastní, když uděláte krásný záhonek, projedete hodně kilometrů na kole, vstanete brzo a zvládnete spousta práce, nebo když jste celý den tak nějak prováleli, nic jste nepřekonali a pak máte z toho akorát špatnou náladu?… Odpověď je jasná…a jak jsem říkal dříve ve videu, štěstí leží mezi překážkami. Jednoduchý, prázdný a pohodlný život se možná může zdát hezký, hlavně na fotkách na nástěnce Facebooku, ale vlastně je dost nudný a nemůže byt šťastný! Toužíme po pohodlí, přitom nás naopak dostává dolů.

Proto je skvělé využít toto počasí na to, abychom nastartovali změny ve svém životě! A víte, že máte spoustu věcí, na kterých můžete zapracovat. A je to vlastně jedno co, hlavně si dejte nějaký malý cíl a dosáhněte ho, pak trochu větší atd. Třeba, začnete chodit ráno na procházky, nebo vyloučíte nějaké nezdravé jídlo atd. prostě cokoliv a budete pozorovat, jak i z takových maličkostí se začnete cítit lépe, více energie, lepší náladu a budete mít motivaci v tom pokračovat. Totiž problém v dosahování těch velkých věcí nastává, když přeskočíme ty malé a jednoduché! Je to jako kdyby chyběly na schodišti 3 schody…

Ale já Vás zvu na pořádnou výzvu! On-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví„! To vůbec neznamená, že musíte všeho nechat a věnovat se jen tomu! Právě naopak. Kurz je sestaven tak, že zjistíte a díky specifickým miniplánům zavedete do života důležité návyky, které probudí Vaše tělo a doslova ho „nakopnou“ a to začne lépe fungovat, ale zároveň jsou přizpůsobené běžnému životu. Návyky jsou velmi jednoduché a logické, ale hodně mocné a pomůžou Vám konečně nastartovat změny, po kterých toužíte! Naši studenti reportují skvělé změny nejen ve zdraví, ale i ve svém postoji k životu a tvoření. Kurz je velmi motivační a zároveň trénuje i Vaši vůli :-). Vše je přirozené, jednoduché, v pohodlí domova a v čase, který si zvolíte. Více informací o kurzu najdete ZDE.

Je čas na změnu! V životě můžeme mít mnohem zajímavější účely, než zvládání zdraví. Může to být velký rozdíl, když nejste v pasti těla, ale máte v něm spojence a skvělého pracovníka! Je to možné a rád Vám s tím v kurzu pomohu!

P.S. NOVINKA! Máme zbrusu nový on-line kurz „FlowThinking – Myšlení v toku„! Více o kurzu najdete ZDE.

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů