fbpx

Proč himalájská sůl?

Zdravím Vás!
V poslední době jsem dostal otázky ohledně soli, že existují různé rozbory, podle kterých různé druhy soli jsou víceméně stejné a nemá smysl platit za dražší sůl jako třeba himalájskou sůl.
Ano, možná podle poměru určitých prvků, jsou různé druhy soli podobné. Ovšem to je jen určitý úhel pohledu. Musíme si uvědomit, že když se dělá takový rozbor, zkoumající se zaměřuje na konkrétní látky, jako třeba obsah chloridu sodného a dalších, běžně se vyskytujících látek v soli a také obsah některých nečistot. To ovšem neznamená, že budete znát obsah naprosto všech látek zkoumané soli a to je podstatné. Takže ano, procentuální zastoupení chloridu sodného je podobný u všech solí, ale to neznamená, že jsou stejné!
Himalájská sůl obsahuje 84 stopových minerálů, každý z nich má určitý pozitivní vliv na naše tělo a některé z nich zatím nejsou ani prozkoumány. Právě ty stopové minerály v himalájské soli jsou skvělé pro naše tělo, dostávají se do buněk a ty opět ožijí. Není chemicky zpracovávána a neobsahuje přísady, na rozdíl od stolní soli, která je silně rafinována a smíchána s činidly proti spékání a vysoušeče, jako je uhličitan hořečnatý nebo hlinitokřemičitan sodný a prakticky se dnes zpracovává jen v Číně.
Toto jsou další benefity pro naše tělo:
– Čištění vzduchu (pokud je používán ve solné lampě).
– Regulace krevního tlaku (ve spojení s vodou).
– Pomáhá zlepšovat trávení a zvyšuje sytost.
– Pomáhá léčit poškozené svalstvo a další měkké tkáně.
– Zlepšení pevnosti kostí atd.
Vlastně himalájská sůl je výborný a levný pomocník Vašeho zdraví. Kuchyňskou sůl vyhoďte a používejte jen tuto :-).
Proto máme himalájskou sůl v našem Návyku č. 1 on-line kurzu: „7 Návyků k transformaci zdraví„. Umožní Vám skvělou hydrataci a remineralizaci těla. Ta je nezbytnou součástí tohoto návyku a je důležité, aby byla přidávána do vody, kterou pijete. Bez ní by bylo pití velkého množství vody naopak kontraproduktivní. A to je také velmi častá chyba lidí a sportovců, co hodně pijí. Mohou cítit naopak únavu, bolest hlavy, zavodnění a úbytek minerálů. Jestliže náhodou tento návyk z kurzu ještě neznáte, pak se určitě koukněte na náš minikurz zdarma, který najdete ZDE.
Mocné věci jsou často velmi jednoduché! A právě na těchto principech jsem sestavil on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví„. Je to zcela jiný a také velmi logický přístup k Vašemu zdraví! Nebudeme se zabývat dietami, ale spíše tím, co nejíst a hlavně jak být ve stavu, že sami budete lépe vědět, co jíst a jak mít tělo v dobré kondici, aby Vám pomáhalo v dosahování Vašich cílů a snů! A to, že se začnete rychleji uzdravovat, je jen vedlejší produkt :-). Chci Vás zorientovat a dát ty nejdůležitější informace ve zdraví a přesný postup, jak začít, co máte dělat a jak se dostat do zcela nové kondice. Tento kurz doslova probírá tělo!
Více o kurzu je ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře
  1. Dita napsal:

    Dobrý den, chci se zeptat co je pravdy na článcích o tom že je himálajská sůl podvod a marketingovy tah a hlavně jak reagovat když se s takovým názorem člověk setká. Děkuji

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů