fbpx

Malé tajemství…

Zdravím Vás! 

Žijeme ve velmi zajímavé době. To co ještě včera bylo pravdou, dnes už vůbec pravdou být nemusí. Začínáme mít nové zvyky, přizpůsobujeme se a život jde tak nějak dál.
„Corona“ už většinu lidí trochu omrzela a pomalu začíná mediální masáž o krizi.
A co Vaše sny?
Sníte?
Ale jak máte snít, když nevíte co bude zítra?
Jsou to logické otázky. Avšak musíte vědět jedno malé, ale mocné tajemství…
Jaké?
To zjistíte za chvilku.
 
Možná máte pocit, že všechno kolem Vás je takové pevné, hmotné, nevyhnutelné
a Vy vlastně o ničem nerozhodujete. Pokud se teď ptáte, můžeme si dovolit mít prosperující podnikaní, nebo třeba nové auto, nebo lepší práci? Jestli ano, tak máte jednoznačnou odpověď, a ta je NE!
Podívejte se okolo sebe, je krize, lidi šetří…
„Ne, právě teď není ten správný čas, zamítnuto.“
A tak se také může stát, že „nikdy“ nebude nic, protože VŽDY bude nějaký důvod proč to právě „teď“ nejde.
Toto se stane jen v případě, že se nebudete ptát…
Proto aby se to „něco“ stalo, a to je to veliké tajemství, potřebujete snít, mít přesnou představu o tom co chcete.
Neptat se jestli je to je reálné, jestli je to reálné teď nebo jindy, anebo vůbec…
 
Víte co stane, když začnete snít? Když si přesně popíšete co chcete, jak přesně má Vaše podnikaní vypadat, jakého chcete mít partnera, jakou chcete mít rodinu? Vše je potřeba do detailu popsat.
Co bude? Stane se velmi zajímavá věc, z ničeho nic budete vědět přesně jak to udělat, aby se to stalo. Představte si sebe, že máte sen mít skvělého manžela. Ovšem nemáte přesně definované jaký by měl být…
…do posledního detailu.
Když to nemáte takto sepsané, nemůžete se divit, že takzvané „štěstí“ není na Vaší straně.
Ale když si vezmete papír a sepíšete všechny vlastnosti bez omezení typu „tak skvělí chlapi přece neexistují, takže mi stačí i toto“. Když budete konkrétní a přesná v tom co chcete, tak si pak možná uvědomíte, proč jste ho ještě nepotkala. Uvědomíte si, že přesně takový chlap nechodí do baru, tam kde jste ho nejvíce hledala.
A hlavně Vás jistě napadne, kde a jak se dá takový chlap najít.
 
Totéž platí pro ženy i muže. Vy se nemusíte ptát, Vy jste ti kdo rozhodují.
 
Je to velmi jednoduché, pokud nebudete vědět přesně kudy, pokud nebudete vědět přesně co, nebudete vědět jak. Pak nemůžete svého cíle dosáhnout. Dosáhnout čeho?
 
Já Vím. Ne každý si je vědom toho co chce. Ale nemusíte si to příliš komplikovat. Cíle mohou být veliké i malé. Jsou tací co přesně vědí jak chtějí prožít tento život, čeho přesně chtějí dosáhnout. Mají spoustu snů a cílů. A to je skvělé. Někdo naopak tak nějak neví, je tak trochu ve zmatku. Ale vždy existuje alespoň nějaká věc, kterou vědí. Velmi jednoduchá, jednoznačná, jako například to s tím manželem. Takže je to přesný cíl, když ho máte, můžete začít snít. Pak budete schopni vidět další cíl a poté se možná obnoví schopnost vidět i velké cíle. Takové, jaké má skoro každé dítě do té doby, než ho okolí nepřesvědčí že to není reálné a mělo by raději dělat něco seriózního.
 
Nebojte se snít! Výchova a různá „moudra“ nám pořad říkají „nesni stále, buď nohama na zemi“! Opak je pravdou.
Chcete si vy sami vytvářet budoucnost? Sněte, mějte sny na všechny oblasti života! Všechno začíná u snů! Podívejte se na úspěšné lidi. Ti se nevzdávali svých snů i přesto, že se jim smáli, měli je blázny…
Toto je ten první krok! Ten nejdůležitější!
 
Nebojte se snít, nedívejte se na zprávy, neposlouchejte rady radílků. Neptejte se světa jestli to teď jde nebo ne! První co musíte vědět je to co chcete a pak to stane!
 
Právě proto na samém začátku kurzu „7 Návyků k transformaci zdraví“ mají studenti za úkol napsat čeho chtějí dosáhnout! Mám spoustu zpětných vazeb lidí, kteří když to udělali podle tohoto receptu, tak dosáhli přesně toho, čeho chtěli dosáhnout! Pokud chcete mít funkční, zdravé tělo, které Vás podporuje, doporučuji náš on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví“. Všechno není tak složité a komplikované jak jsme si zvykli vnímat a myslet si. Můžete být velmi překvapení jak jednoduché věci vytvářejí zázraky. Přesvědčte se sami na našem kurzu! Více najdete ZDE.
 
V kurzu „FlowThinking – Myšlení v toku“ je přesný postup, jak dát do pořádku život a nasměrovat ho tím správným směrem, jak zjistit směr, jak kouzlit s časem a spousta dalších nástrojů, které přinášejí stabilitu a jistotu. FlowThinking je základ základů. Je všude, a pokud budete mít tuto schopnost natrénovanou a zažitou, díky kurzu máte velkou šanci být úspěšným v jakékoliv oblasti života. Jak v osobním životě, tak i v podnikaní. Více ZDE.
 
On-line kurz „Nakopávač 21“ je pro všechny! I já, autor kurzu, se často rád podívám na videa z Nakopávače a hned mám skvělý den! Máme někdy tendenci zapomínat velice přínosné a důležité věci pro náš šťastný život. A o tom je ten kurz. Připomene Vám to, co Vás dělalo šťastným možná naposled ještě ve školce, přestali jste to dělat, zahodili do kouta a v životě začalo něco chybět. Máme takových věcí hodně, vytáhneme je, oprášíme, zjistíme jak jednoduché je být šťastným a zařadíme znovu do života. Ten kurz je o skvělé náladě a je v něm obsažena spousta mocných, jednoduchých a ihned použitelných informací pro Váš život (díky miniúkolům). Více ZDE

Máme SLEVU 20% na všechny kurzy do odvolaní!😊

Kurzy můžete začít HNED TEĎ a absolvovat je v čase, který si sami určujete 😊.

Více o kurzech najdete ZDE.

Těším se na Vás!

David Kaliberka

P.S. Také máme SLEVU 20% na náramky BionicBand.cz. Slevový kód: startbb. Více je ZDE.

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů