fbpx

Jak zmenšit každodenní starosti?

Zdravím Vás!
Tak už máme podzim, méně slunce, více tmy, kolem krásné barvy, ale zároveň začíná být trochu zima a máme tendenci zalézt do teplého hnízdečka, málo komunikovat, více čumět na mobily nebo televize a jako výsledek mít horší náladu a pocit samoty.
Dnes Vám řeknu skvělý trik, jak zlepšit náladu a motivaci vylézt ze svého kutlochu ven:)
Jdeme na to!
Začněte komunikovat.
Komunikace je život! Člověk je natolik úspěšný a šťastný, nakolik má širokou komunikační sít. Opravdu, vůbec to nepodceňujte. Tento trik Vám pomůže nejenom ve zlepšení nálady a chuti k životu, ale to samé platí i v byznysu!
Jak to udělat?
Vemte mobil do ruky a napište (či rovnou zavolejte) svým kontaktům. Nevynechejte i ty dlouho zanedbávané. Napište něco jako „Ahoj, Pepo! Jak se máš?“. A pak se stane skvělá věc. Váš telefon začne pípat smskami a třeba někdo i rovnou zavolá zpět. A najednou, tento obyčejný šedivý den, bude skoro jako když máte Narozeniny:), možná i lepší. Uvidíte, jak najednou Vaše všední starosti budou mnohem menší a vše uvolněnější. Domluvte si schůzky a zůstaňte i nadále v kontaktu. Uvidíte, že budete mít pocit, že opět žijete.
Do toho teď moc nechce…
Ano, vím, že se Vám do toho teď moc nechce a ani se s nikým vidět apod., ale právě to se snažte překonat. Proto je pohodlné napsat alespoň tu SMSku. Ale pozor! Né Facebook a jiné sítě. Musí to být osobní komunikace! Člověk je do té míry šťastný, do jaké je schopný pomáhat druhým a když sedíme doma a nekomunikujeme, moc lidem nepomůžeme. A nemyslete, zlepšení nálady přátelům se také počítá. Je to také pomoc. Oni se také budou cítit lépe a budou Vám vděční za odtržení od FB a vrácení se do reality a života :-).
Já například na svém on-line kurzu „7 Návyků k transformaci zdraví„, i přes to, že ten kurz je online, mám vždycky radost, když někdo zavolá a můžu mu pomoci. A právě ta přímá a živá komunikace je velmi povznášející a vždy se cítím mnohem lépe a mnohem více v přítomnosti a v opravdovém životě. Nabíjí mě to!
A jestliže si chcete dobít baterky a posunout zdraví na novou úroveň, pak se hned přihlaste na náš on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví„! Je to celkem 11 Návyků, které Vaše tělo proberou k životu a zapnou jeho samoopravný režim. Krok za krokem Vás provedu kurzem a Vy už si nebudete muset dělat starosti s tím jak začít a co je to nejpřínosnější. To už jsem udělal za Vás :-). Na Vás zbývá jediné, rozhodnout se a udělat ten první krok!
Více o kurzu je ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů