fbpx

Jak zlepšit náladu za pár minut?

Zdravím Vás!
Každý z nás mívá špatnou náladu. Mám pro Vás skvělou radu, jak zlepšit svojí náladu a mít hezký den:-)
Je to opět velmi jednoduché! Začněte tlačit úsměv a za chvilku zjistíte, jak závěs blbé nálady začne ustupovat. Pak to posunete ještě výše tím, že se začnete tlačit do smíchu jen tak bez příčiny a brzo najdete důvod se smát. Je to opravdu hodně mocný trik a vždy funguje, jen musíte být ochotní to udělat! Skvělé je také to, že to netrvá hodiny. Někdy stačí pár minut a už jste venku z blbé nálady a máte hezký den! Toto je má úspěšná akce a dělám jí vždy hned ráno v autě, když vezu holky do školky. Když to vydržíte dělat takto pár dní, třeba cestou do práce, uvidíte, že se to stane Vašim dobrým a přirozeným zvykem.
Nevěřte mi, ale vyzkoušejte a uvidíte sami!
Druhý super nástroj, co Vám doporučuji, je začít s našim on-line kurzem „7 návyků k transformaci zdraví„. Proč? Budete mít přesný program, co máte dělat aby se probralo Vaše tělo a začalo lépe fungovat. Nebudete sedět v pochybách a přemýšlet kde začít a co dělat jako první, druhé, třetí… Tuto práci jsem již udělal a můžu Vám říci, že máme skvělé výsledky. Našim studentům se mění nejen zdarví, ale také začínají tvořit a konečně měnit svůj život k lepšímu. Získáte základní a mocné nástroje ovlivňující zdraví, vitalitu a energii a budou s Vámi už napořád! Více o kurzu je ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů