fbpx

SLEVA 20% na kurzy do odvolání😊 

Jak užít Vánoce?

Zdravím Vás!
Tak máme před sebou další předvánoční víkend, plný nakupování dárků, úklidu a dohánění na poslední chvíli všeho toho, co jsme nestihli udělat za celý rok. Proč to vlastně tak máme? Proč potřebujeme vytvářet tolik stresu před svátkem „pohody a klidu“?
No prostě to tak děláme :-). Dělali tak naše maminky, babičky atd. Takže nakonec z krásného vánočního svátku se stává víceméně svátek jen pro děti, které ještě neztratili to kouzlo Vánoc.
Je na čase tuto tradici otočit a pořádně si užít Vánoce!
Zastavte se a popřemýšlejte, z čeho Vaše rodina bude nejvíce šťastná? Z dárků? Krásně umytých oken? 10 druhů cukroví? Uklizené garáže, kterou jste se chystali uklidit celý rok? Nebo z veselé a uvolněné bytosti, která vytvoří krásnou Vánoční atmosféru domova, pohody a klidu, i když vše ostatní nebude ideální? Je tedy důležité si správně stanovit priority! Když už vidíte, že asi těch posledních pár týdnů nestihnete udělat to, co jste odkládali celý rok, je dobré si uvědomit to, co je vlastně podstatné na tomto svátku a na tom zamakat co nejvíce! A to je to, že jste veselí, uvolnění, zdraví a se skvělou Vánoční náladou. O nic víc nejde! Jen o to. A ten svátek je tu, abychom se po roce radovali a věnovali se blízkým!
Denně se potýkáme s velkým stresem, takže skvělá cesta, jak to překonat a vyhrát je, se přimět tlačit úsměv i když nemáme žádný důvod se smát, nebo se pokoušet o to, vykouzlit úsměv u druhých, protože ten se postará i o váš :). Funguje to jako kouzlo!
Jako skvělý pomocník v dosahování tvořivé a dobré nálady, doporučuji náš on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví„. Je to unikátní systému návyků, který probudí Vaše tělo a doslova ho „nakopne“ a to začne lépe fungovat. Vaše energie a vitalita vzroste. Dostanete pod kůži klíčové návyky a také motivaci je dělat!
Nejlepší je začít přímo teď před Vánoci, protože vstoupíte do nového roku v lepší kondici a chutí něco tvořit.
A nemusíte se bát, že když zrovna budete na horách, že o něco přijdete. Vše je ve vaší členské sekci a vy si sami určujete, kdy se tomu budete věnovat. Naopak, když budete mít alespoň pár návyků, zvládnete všechny ty dobroty a přežírání mnohem lépe :-).
Na on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví“ se můžete přihlásit ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů