fbpx

Jak si vážit sám sebe?

Zdravím Vás!
Když se snažíme najít svůj účel, rozhodně to nelze dělat ve stavu, kdy přesně neznáme své silné stránky, nebo když přesně nevíme, v čem jsme dobří. A to je také i celkem problém mnoha lidí v dnešní době, protože jsme utopení v každodenních aktivitách a povinnostech. No a potom je také celkem těžké si vážit sám sebe.
Abych Vám pomohl nalézt své silné stránky, připravil jsem toto krátké video „JAK SI VÁŽIT SÁM SEBE?„.
A jestliže chcete ještě více podpořit sebe a svou vůli, pak se přihlaste se na náš on-line kurz “7 Návyků k transformaci zdraví”. Je to velký nakopávač těla, energie a vůle. Je to unikátní systém 11 návyků, které zapínají samoopravný režim těla a zabezpečují to nejdůležitější pro jeho správné fungování. To, co získáte Vám pomůže lépe zvládat život, protože když tělo dobře funguje, vše jde snáze. Už to neodkládejte a jděte do toho!:)
Více o kurzu je ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů