fbpx

Jak si vážit sám sebe?

Featured Video Play Icon
Zdravím Vás!
Když se snažíme najít svůj účel, rozhodně to nelze dělat ve stavu, kdy přesně neznáme své silné stránky, nebo když přesně nevíme, v čem jsme dobří. A to je také i celkem problém mnoha lidí v dnešní době, protože jsme utopení v každodenních aktivitách a povinnostech. No a potom je také celkem těžké si vážit sám sebe.
Abych Vám pomohl nalézt své silné stránky, připravil jsem toto krátké video „JAK SI VÁŽIT SÁM SEBE?„.
A jestliže chcete ještě více podpořit sebe a svou vůli, pak se přihlaste se na náš on-line kurz “7 Návyků k transformaci zdraví”. Je to velký nakopávač těla, energie a vůle. Je to unikátní systém 11 návyků, které zapínají samoopravný režim těla a zabezpečují to nejdůležitější pro jeho správné fungování. To, co získáte Vám pomůže lépe zvládat život, protože když tělo dobře funguje, vše jde snáze. Už to neodkládejte a jděte do toho!:)
Více o kurzu je ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů