fbpx

Aktivujte samoopravný režim těla!

 

Zúčastněte se on-line kurzu:

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

Co dělat, když se nechce a chybí motivace

Zdravím Vás!
Doufám, že velká vedra máme za sebou a bude jen normální teplo a krásně. Chápu, že když je venku skoro 40 C° a doma také, tak asi to jediné, co se chce, je studená sprcha:-). Věřím, že toho horka a nicnedělání máte dost a že máte pocit, že už musíte něco dělat a jít dál! Jenomže se nechce a jde to ztěžka a chybí motivace. Chci Vás namotivovat vyjít z té letní a ospalé komfortní zóny, jít dál a žít život naplno!
Proč se dostáváme do stavu, že se nám nic nechce, zejména teď o prázdninách?
No protože vedro, dovolené, děti doma apod. způsobí, že vypadneme ze svého tempa a zaběhnutých denních rutin a dělání toho, co bylo pro nás vždy úspěšné a přínosné. Pak není divu, že se nám vůbec do ničeho nechce a je velmi těžké něco začít dělat.
Dám Vám praktickou radu – začněte prostě makat:)….Ano, vím, že to víte také, ale nic jiného nám totiž nezbývá. Ale přesto Vám chci předat mého skvělého pomocníka na to, jak se odpíchnout:
1. Zaveďte disciplínu. Žádné válení v posteli a pozdní chození spát a pití 8 kafíčka.
2. Ranní dlouhá procházka.
3. Ukliďte prostředí kolem Vás, ať se dobře cítíte.
4. Na papír sepište všechny ty nedokončené věci, co na Vás tlačí.
5. Začněte vykonávat jednu po druhé, i když se Vám ještě moc nechce.
6. Až dokončíte prvních pár věcí ze seznamu, nedělejte vaší oblíbenou „vyhýbací“ siestu, jako to kafíčko a dobrůtku, ale raději se jen napijte vody, či dejte si ovoce a běžte rychlým tempem obejít blok domů, kde jste a opět rychle zpět do práce!
7. Až budete mít pocit „teď mám nárok na přestávku, kafíčko či jinou odměnu“, rychle zopakujte bod 6. Toto dělejte do té doby, než bude vše hotovo a Vy opět ve formě :-).
Naprosto Vám rozumím, že po přečtení se Vám do toho stejně nechce. Jen to překonejte, nepřemýšlejte o tom déle a začněte to dělat. Ten začátek je vždycky nejhorší!:-)
A jestliže chcete více motivace, energie a chuti se do toho vrhnout, doporučuji Vám přihlásit se na náš  on-line kurz “7 Návyků k transformaci zdraví”, protože mnoho studentů reportovalo právě to, že tento kurz jím změnil nejen zdraví, ale i celkový pohled na život, všechno zjednodušil a jsou pořádně namotivovaní žít a tvořit!
Více o kurzu je ZDE.
Ať se daří!
David
Tagy:
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů