fbpx

SLEVA 20% na kurzy do odvolání😊 

Často za to může tělo!

Zdravím Vás!
Pravděpodobně každý z nás v životě zažil stav, kdy se prostě nic nechce. Sami přitom zcela analyticky víme, co máme udělat. Jenomže pocitově se nemůžete dokopat to vykonat. A když něco prostě musíme udělat, jde to vše přes veliké úsilí a do cesty se nám stavějí všemožné překážky. Vlastně sami chápeme, že za to může náš momentální stav. A když jsme v pohodě, jakoby vše jde na ruku!…
Co s tím?:-)
Skvělé je, že se to dá napravit! Nemluvím teď o depresi, ale takové stavy prožíváme víceméně všichni během života, hlavně v dnešní rychlé době, plné sociálních sítí a umělých přátelství a obdivu. Denně musíme čelit velkému tlaku a stresu, k tomu špatná strava, celodenní práce u počítače, žádný pochyb, málo spánku a máme to! Společnost The Blue Cross, provádějící výzkumy ve zdraví obyvatel, odhaduje, že 85% lidí trpících depresí, trpí současně alespoň jedním dalším zdravotním problémem a 1/3 je nemocná čtyřmi a více dalšími nemocemi.
Takže jedno velmi stabilní řešení je začít u těla! Pravděpodobně Vám to nevyřeší všechny problémy, protože nejvíce nás ovlivňuje mysl, ale posune Vás to z mrtvého bodu „nechtění“ a žádné motivace směrem k produktivitě, dobré náladě a šťastnému životu.
Jak začít?
Popřemýšlejte, co byste byli ochotni udělat pro tělo podle svých možností.
Mám pro Vás pár tipů:
– Už po zavedení Návyku č. 1, který můžete zdarma zhlédnout ZDE, spousta lidí zažívá velké změny, hlavně v energii a také příjemného pocitu toho, že alespoň něco dělají pro své tělo.
– Začněte se hýbat! Doporučuji dlouhé procházky, kde si nejen dostatečně zacvičíte, ale také vyčistíte hlavu od špatných myšlenek.
– Spěte s pootevřeným oknem.
– Změňte stravu, snažte se jíst co nejvíce neuvařeného ovoce a zeleniny, jednoduchá jídla a co nejméně zpracovaného.
Vzhledem k tomu, co jsem Vám psal ohledně těla a motivace, tak hlavní účel našeho on-line kurzu „7 Návyků k transformací zdraví“ spočívá právě v tom, aby dostal tělo do energické kondice, aby ožilo a nestahovalo nás dolů. To má pak za následek chuť tvořit a užívat si život. Získáte přesný návod, krok za krokem, co a jak dělat a na Vás zbývá už jen vyrazit! Teď je podzim, méně slunce a vše tak nějak smutnější… Ale my přeci chceme žít a radovat se, takže čekám na Vás v kurzu, až pořádně nakopneme tělo a namísto podzimního nicnedělání budeme produktivní a šťastní!
Více o kurzu je ZDE.
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů