fbpx

Už se to nedá vydržet!

Zdravím!

Člověk už bohužel nemusí ani moc sledovat zprávy aby zjistil a cítil „ve vzduchu“, že „covidohysterie“ nabírá stále větší obrátky. Není to o tom, jestli ten vir existuje nebo ne, jak moc nebezpečný je, jak je s tím spojená situace vážná…
To nebude dnešní téma.
Důležité je, jak tato situace ovlivňuje a mění životy lidí. Dá se s tím vůbec něco dělat?
Ano, s tím se dá něco dělat!

O tom je dnešní článek.

V této situaci má člověk dvě možnosti: VZDÁT SE nebo tomu ČELIT. Pokud vyberete tu první variantu, tak se za chvilku budete nacházet mezi lidmi, kteří jen nadávají, pozorují jak se vše zhoršuje a cítí se naprosto převálcovaní. Nemožnost nic zapříčinit a jen pozorovat zhoršování, je právě to, co člověka sžírá zevnitř a neumožňuje mu být šťastným. I přestože ten člověk neřeší nedostatek peněz a necítí obavy z možného strádání, přesto je schopný vidět a vnímat co se děje. Vidí kam směřuje tato společnost, je však jen pozorovatel a nic s tím nedělá. Tento člověk být šťastný opravdu nemůže. Bude jen nadávat, kritizovat a následně bude ještě více naštvaný. Nakonec jeho bezvýchodnost situace způsobí, že to vzdá a skončí v apatii…

Proto je druhá varianta lepší. Vlastně je nejlepší. Jak to tak bývá, tak není právě jednoduchá. Vykašlat se na to a vzdát se je snadné nebo přesněji řečeno jednodušší než tomu čelit.

Co myslíte, jakou chybu dělalo lidstvo stále dokola? Co se dělo, když se potýkali s problémem nefunkčnosti vlády, režimu, společnosti atd.?
Ano, v tento moment přicházely na řadu revoluce a války. Jeden stroj se měnil za druhý a nakonec jsme byli zase tam kde dřív. Možná jsme na tom byli nakonec i ještě hůř než před tím.

Ovšem existuje mnohem chytřejší, efektivnější a pokročilejší způsob řešení problému než revoluce a to je EVOLUCE!
Je známo, že člověk jako jedinec má pocit, že to není reálné a že sám takovou situaci nezvládne a tak si klade otázku, je vůbec možné ovlivnit masy? Jsem jen obyčejný člověk…
Je to možné!

Začněte u sebe a ve svém okolí!

Jak?

Když si vzpomeneme na Darwina a podíváme se na to, co dělá evoluce, co způsobuje v přírodě, tak vidíme jednu společnou věc a tou je zlepšování!

Každá další generace je vždy lepší než ta předchozí. Čím to? Jak je to možné?

Je to díky tomu, že život se zbavuje chyb, které dělaly problémy předkům.

A najednou tady máme odpověď na tu zásadní otázku, protože to je přesně to, co máme dělat!

Opět jsme u toho, že příroda dává naprosto jednoduchá a logická řešení:

– Nebýt stejný jako před tím

– Začít se vzdělávat

– Měnit své zvyky

– Zlepšovat se v práci

– Zlepšovat své zdraví a pečovat o něj

– Zlepšovat se ve vztazích

Jenom tím pomalu ale jistě můžeme měnit svoje nejbližší okolí.

I když změníte jen jednoho člověka a pomůžete mu v životě prosperovat, věřte, že je to skvělá věc, za kterou na sebe můžete být hrdí!
Proč? Protože ve skutečnosti je účelem každého člověka pomoc. Pomoc, kterou on sám realizuje a poskytuje ji různými způsoby. Vždy podle svých schopností, dovedností, profese, talentů a umění.

Když to všechno zrekapitulujeme

Jak vyhrát, když je všechno proti nám?

Prosperovat!

Prosperovat a být ještě lepší než před tím!

A to ve všech oblastech života.

Jak začít?

Je to snadné, máme pro vás nástroje, se kterými toho vždy dosáhnete snáz a rychleji!

Využijte naše on-line kurzy!

Prozatím jsme se rozhodli ponechat SLEVU 30% na on-line kurzy „7 Návyků k transformaci zdraví“, „FlowThinking – Myšlení v toku“ (slevový kód: zivy) a SLEVU 70% na on-line kurz “Nakopávač 21“ (bez slevového kódu).
Pokud už jste kurzy absolvovali, určitě si je projděte znovu. Vždy v nich najdete něco, co u sebe můžete ještě víc zdokonalit a zlepšit.

Díky těmto kurzům můžete efektivně a spolehlivě zlepšit jak zdraví, tak celkově schopnosti dosahovat štěstí a úspěchů v životě.

Čím se naše kurzy liší? Opravdu „to uděláte“, ne jen vstřebáte hezké informace a nic se nezmění!
Proč? Budete o tom naprosto přesvědčení, bude to logické, bude to dávat smysl a navíc je vše rozděleno přesně na kroky díky mini-plánům tak, aby to pro vás bylo přirozené a jako kdyby samo sebou.

Více o kurzu „7 Návyků k transformaci zdraví“ najdete ZDE

Více o kurzu „FlowThinking – Myšlení v toku“ ZDE.

Více o kurzu „Nakopávač 21“ ZDE.

Mimoto máme skvělý produkt, který Vám pomůže chránit své tělo v době obrovského nárůstu technologií, života on-line a dalších zdrojů všeho možného a neustálého vyzařovaní. Jsou to náramky BIONICBAND®. Jak fungují zjistíte ZDE.

Máme pro vás na vyzkoušení i NOVINKUobtisky BIONICBAND®, které fungují stejně jako náramky jen za cenu poštovného 30 Kč. Více ZDE.

Ať nezůstanete stejní!

David Kaliberka

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů