fbpx

To nejlepší teprv přijde!

Zdravím Vás!

Dnes jsem odvážel dceru do umělecké školy a tak jsem se tam trochu prošel po patře a prohlídl si vystavené obrazy. Všude je slyšet, jak se hraje na různé hudební nástroje. Na zdech jsou fotky žáků z koncertních vystoupení…Začal jsem přemýšlet o tom, že je škoda, že už nejsem dítě a nemám život před sebou…

Ale pak, jsem si uvědomil, že to je naprostá lež, kterou se obelhávám, že jsou to jen ty úvahy, které si přenášíme a přebíráme z generace na generaci. Právě toto nás drží dál od úspěchů a stojí jako překážka na cestě ke štěstí. 
Co s tím? O tom bude dnešní článek.

Vrátím se zpět k té umělecké škole, kterou jsem již zmínil. Právě my, přestože na našem letopočtu před nulou stojí minimálně čtyřka, máme mnohem větší šanci uspět a naučit se něčemu novému úspěšněji a rychleji než ti malí, mladí.
Nyní máme možnost naučit se toto umění opravdu používat! 

Proč?

Protože přesně víte, proč se to chcete naučit. Máte představu jak ho můžete používat. V tomto životě už jste něco zažili a můžete vytvořit krásné dílo, které bude skvěle komunikovat k ostatním, všechnu tu Vaši celoživotní zkušenost, emoci.  Velmi rychle můžete dosahovat výborné a velké výsledky!

Jako Mistr Karel Gott! Také začal malovat ke stáří, jestli se nemýlím. Jednou mě „dostal“, když byl v interview v rádiu, kde mu byla položena otázka, zda neuvažujete skončit kariéru. Odpověděl: „Víte, celý život žiji a pracuji podle tohoto hlediska – to nejlepší teprv přijde“ A tím mě naprosto odzbrojil a vykopl z mé chmurné nálady, kterou jsem zrovna měl. Řekl jsem si, že to je to, PROČ je MISTR! A přiznám se, měl jsem slzy v očích, stejně jako nyní, když to píši!…. Díky Mistře!

Takže jak vidíte, k tomu začít s něčím novým, máte mnohem lepší dispozice a nesrovnatelně větší šanci než kterýkoliv mladý muž nebo žena. Je pravděpodobné, že máte více peněz, máte vyřešené a zajištěné bydlení, někteří z vás už i odrostlé děti… 

Co Vás tedy brzdí v tom něco začít? 
Jen Vy! 
Vy tam dáváte různé úvahy.  Jsou to zpravidla úvahy ve smyslu: 
už jsem to zkoušel tolikrát a nic z toho nevyšlo; jsem příliš starý; nemám na to čas, atd. 
Ano, možná jednou nebo dvakrát Vám něco nevyšlo, tak teď máte „dobrou“ zkušenost… 
Ok, není Vám 17 let, ale velká většina z Vás má ještě spoustu času před sebou a pravděpodobně pro sebe máte možnost získat další čas, když budete žít zdravě a pozitivně…
A když budete stále uvažovat, kde vzít čas, spočítejte si, kolik hodí týdně strávíte na sociálních sítích a TV! Některé chytré telefony mají tuto funkci a počítají to za Vás, tak se mrkněte, stojí to za to.

Krásný a naplněný život je o činorodosti a ta je především o změnách! Ale směr této změny určujete jen Vy. Buďto půjdete směrem vzhůru nebo dolů, nic víc. Zkoušet a nebát se prohrát, nebo se celý život bát prohrát a proto raději nehrát! Výhra je totiž vykoupena prohrou! 

Moc Vám přeji aby každý z vás v životě dosáhl svých snů. Proto dejte všechny své obavy pryč a „buďte schopní zažít všechno!“ Je to pravidlo ke šťastnému životu! 

Jako dobrého pomocníka k zvládnutí těchto změn Vám doporučuji náš on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví„. Měnit věci mnohem jednodušeji, lze jen když jste plní energie a máte zdravé funkční tělo! Kurz Vám pomůže, když přesně nevíte s čím začít a zároveň to chcete dělat efektivně. V tomto kurzu, krok za krokem, díky miniplánům, zavedeme do Vašeho života návyky, díky kterým se stane Vaše tělo vitálnější, silnější a odolnější. Na změny nebudete muset čekat dlouho! Po absolvování tohoto kurzu spousta našich studentů reportuje větší chuť k životu a tvoření, začínají mít nové nápady a měnit život k lepšímu! Více o kurzu najdete ZDE.
 
Ovšem pak máme další level a to je kurz „FlowThinking – Myšlení v toku„. Nemůžete stavět budovu, když nemáte dobrý základ, protože jinak za nějakou dobu spadne. Přesně tímto se zabývá kurz FlowThinking: Jak myslet a operovat, aby jste měli pevné základy na cokoliv co děláte. A zase nejsou to jen „zajímavé informace“, v kurzu probereme přesný postup „jak na to“ a budete přesně vědět, co máte dělat aby všechno co děláte bylo efektivní, mělo směr a účel, vytvářelo čas a vedlo Vás k realizaci Vašich cílů a snů! Více o kurzu je ZDE

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů