fbpx

Klacky pod nohy…

Zdravím Vás!

Pravděpodobně se každý z nás denně setkává s některým z těchto problémů: nedostatek času, nedostatek energie, nevím vlastně co chci, nebo naopak chceme strašně moc, ale nic nestíháme atd…

Ano, dnešní doba je hodně rychlá, máme mnoho možností a pak, jak jsem nedávno četl jeden vtip, že internet je stroj času – zajdu na 5 minut a uplynou 3 hodiny :-)! Prostě jsme zhypnotizovaní obrazovkami a převálcovaní, až si někdy říkáme, že je toho už fakt moc! Ano, nejste sami, každý jeden den lidi na celém světě řeší podobné problémy, až na ty, co nemají internet a jsou stranou od civilizace.

Proč se to děje a jak z toho ven?

Utíkáme před problémy a životem. Je to schovka! Zašívačka :-)! Další odklad na potom!

Život je hra! Ano, i když Vám někdy přináší těžké časy a i když se někdy zdá strašně nudná, stále je to hra. Čím více vědění o životě máme, čím větší bereme zodpovědnost za své okolí, čím více se snažíme druhým pomoci, tím zajímavější ta hra bude a tím více zažijeme radost! Samozřejmě, že to také ovlivňují naše schopnosti, ale každý je v něčem dobrý a může mít skvělou hru, jen musí vzít zodpovědnost za tu oblast, ve které je dobrý!

Když tedy hrajeme hru, tak zcela zákonitě chceme vyhrát nad všemi těmi překážkami. Kdyby neexistovaly překážky, neměli bychom žádnou hru! Proto se také nemůžeme divit, že nám život bude chystat pěkné překážky a proto nám také přicházejí všechny ty problémy, co jsem popisoval výše. Prostě máte všechny důvody, proč tu hru vzdát, nevyhrát, přestat na tom makat atd. Ale řešení je to jen ignorovat a jít stále dopředu, jako ruský vědec Lomonosov v XVIII století, který prošel více než 1000 kiláků do Moskvy, protože chtěl studovat. Prostě mějte totální nesouhlas s překážkami a pokračujte za svým cílem a sny a vyhrajete! Cesta skrz je cesta ven! Takže jediný způsob, jak překonat všechny překážky, je jít skrze ně a pozdravovat je cestou:)))!

Abych Vám pomohl v tom, získat takové nakopnutí energie a chuti tvořit a jít dopředu bez omezení, zvu Vás na on-line kurz “7 Návyků k transformaci zdraví”. Protože tím, že dáte své tělo do pořádku a tím, že začne efektivněji pracovat, přestane Vás stahovat dolů a naopak budete mít více elánu a energie pro svůj život. Jenom musíte udělat ten první krok – rozhodnutí a vykročit! Více o kurzu najdete ZDE.

A jestliže máte tělo v dobrém stavu a chtěli byste pokračovat dál, tak mám pro Vás nový on-line kurz „FlowThinking – Myšlení v toku„! Přesně v něm oslovíte a zavedeme do praxe ty nejdůležitější věci a nástroje pro stabilní posun vpřed. Získáte zbrusu nový pohled na vytváření, řízení a dosahování svých cílů a zavádění pořádků v životě. Vytvoříte si tak velmi stabilní základnu pro svůj úspěch, který už nebude jen říčkou osudu, ale bude pod Vaší kontrolou. Více o kurzu najdete ZDE.

Využijte krásného počasí a už nic neodkládejte a poperte s tím!

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů