fbpx

Kdybych, tak bych…

Zdravím Vás!

Už dlouho jsem Vám nic nenapsal, ale zároveň dostávám spoustu krásných zpětných vazeb z kurzů, skvělých komentářů k videím, zpráv na messengeru, emailu atd. Chci Vám za to moc poděkovat, je to pro mě ta nejlepší odměna!

Když píšu nějaký článek nebo natáčím video, vždy tím chci oslovit ruinu co největšího počtu lidí a pomoci jim s tím. Takže dnes se chci věnovat takovému fenoménu jaký je chtění změn, ale zároveň nemožnosti je zrealizovat.

Každý z vás se asi setkal s takovém stavem, když byl nadšený, rozhodl se něco v životě změnit, dokonce to začal dělat a už pomalu druhý den to vzdal. Pak je z toho smutný, protože má zase ztrátu cíle, je utahaný a má pocit, že všechno je strašně hmotné, pomalé, nelze s tím hnout a pak už nic nezmění! Má další ospravedlnění proč to nejde, vždyť to dokonce zkusil, ale nešlo to!

Takže první dobrá zprava je, že takové pocity v životě zažívá každý!

Víte jaký rozdíl mezi tím úspěšným, kdo zrealizuje změnu o které rozhodne a tím, kdo to vzdá? Jen ten, že to vzdá! Jen to! Žádné speciální techniky, jen práce!

Život je hra. A jako každá hra má svoje pravidla, překážky, oponenty a odměnu za výhru! Ano, někdo třeba dělá, že nehraje, ale hraje každý. Ale každý má svoji hru, která se liší velikostí, zodpovědností a účelem. Někdo chce zachránit celý svět, někdo se naplňuje hrou na hádku se sousedem. Ovšem od toho jaký máte účel a jakou přeberete zodpovědnost, od toho se bude lišit i odměna za výhru!

Dám Vám pár příkladů.
Třeba, jedná paní si řekne: no, já jsem prostě zvyklá vařit jak vařím (nezdravé, ale ano, chutné věci) a raději budu kupovat dětem sladkosti, ať mě neotravují, ale nemůžu to změnit, zkoušela jsem, ale to nešlo. Když pak budete s takovým člověkem mluvit zjistíte, že to zkoušel tak maximálně 2 krát a pak byl vlastně i rád, že to nikdo nechtěl jist a tak nemusí nic měnit a zas je bez starostí.
Pak je další příklad někoho, kdo se prostě rozhodl, řekl si „A dost!“, přivedl celou rodinu ke zdravé stravě, denně zvládal děti, které byly navyklé na normální sladkosti, pekl jen zdravé koláčky, kterých musel zpočátku udělat třeba 5 druhů, až se našel ten, který chutná celé rodině, ale dokázal to! A to není o tom, že by byl v něčem schopnější, než ta paní v prvním příkladu..ne! Jen se rozhodl a trval na tom! Nic víc!

Co jsem vlastně těmi příklady chtěl říct…? To je Váš život a Vy za něho nesete plnou zodpovědnost a JENOM VY, nikdo jiný. Jen Vy můžete svůj život měnit a směrovat! Skvělé, ne? Vždyť máte takovou svobodu, a to co vás drží v pocitu že nemůžete, je jen Vaše úvaha! Vy si tam sami dáváte to, že nemůžete! Stejně tak i Vy se můžete rozhodnout, „já už konečně chci“, a jít do toho přes všechny pocity a pády. Prostě jít k cíli a mít v hlavě jedno stabilní datum, že když jdete k cíli, není podstatné jestli více efektivně nebo méně ale hlavně jít tím směrem, pak tam určitě dojdete! Když v tom vytrváte, v určitém okamžiku nastoupí bod zlomu a budete vědět, že jste vyhráli. Jo, a co zajímavého se ještě stane? V tom okamžiku, když se opravdu rozhodnete něco změnit, ale opravdu, ne jen tak zkusit, tak už taky budete vědět jak to udělat, nebo jak to zjistit!

Prostě kdyby to všechno bylo jednoduché, tak to byla by pekelná nuda, že jo?

Rozhodněte se a jděte do toho! A když budete „padat“ vstávejte a jděte dál! Cesta ven je cesta skrz!

Abych Vám tuto cestu zefektivnil, sestavil jsem on-line kurzy „7 Návyků k transformaci zdraví“ a „FlowThinking – Myšlení v toku“. Oba kurzy jsou hodně motivační, a mají systém jak krok po kroku přejít k požadovanému výsledku.

Kurz „7 Návyků k transformací zdarví“ Vám pomůže zjednodušit, ulehčit a dát pod kontrolu vaši cestu ke zdravému tělu. Více informací o kurzu najdete ZDE.

Kurz „FlowThinking – Myšlení v toku“ Vám pomůže zorganizovat život a naučí určité vlastnosti, které jsou hodně důležité k tomu, aby jste mohli život sami kontrolovat a směrovat tam, kam chcete. A jako bonus získáte čas, energii, chuť a vědění jak vytvářet nové věci a realizovat své projekty. Více o kurzu najdete ZDE.

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře
  1. Lotte napsal:

    Komu se to může týkat, opravdu jsem ocenil, jak Velký doktor Sunny využil své intuitivní vedení, schopnosti a dovednosti jako životní kouč a jeho empatii, aby mi přivedl mou spřízněnou duši zpět. Pro 100% bezplatné skutečné jasnovidce, poradce, který přivede zpět vašeho ex a vyřeší všechny vaše běžné problémy nebo neduhy. moje partnerka mě opustila kvůli nekonečným hádkám a hádkám a já jsem byl celé měsíce zničený a vrátil se mi štěstí, když jsem ji kontaktoval. Jediný doktor Sunny The Great je jediný, kdo vám může pomoci. Vyřešil můj problém za mě. Přivedl mého ex zpět do 48 hodin po konzultaci a láska a náklonnost byly zpět na svém místě a ještě zesílily. Kontaktujte Great Dr Sunny e-mail: drsunnydsolution1@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348082943805.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů