fbpx

Jak zvládat ten dnešní útlak?

Corona šílenství eskaluje, takže nám zbývá méně věcí, které dělají radost, extrovertují (dávají ven) naši pozornost a naplňují nás po duchovní stránce.

Člověk se může cítit převálcovaný a poražený tím, co se děje. Může mít pocit, že se s tím stejně nedá nic dělat (což potvrzuje volební účast – kolem 40%). Do toho asi tak každou hodinu dostává člověk, když zrovna nebydlí v lese bez sociálních sítí a televize, samé „skvělé zprávy“. Ano, média – obchodníci s chaosem, vedou naprosto perfektní kampaň pro vytváření nebezpečného prostředí! Takže i ti, co se nebojí Covidu, jsou otrávení ze zpráv o budoucí krizi, zavíraní podniků atd. Takže každý den nás to táhne dolů, dolů, až nám to bude jedno! A toto nechci dopustit!

Vždy existuje řešení! Nejlepší řešení na útlak je prosperita! Zatím nám nikdo nezakázal být šťastnými, dělat hezké věci a vytvářet svou vlastní budoucnost a vesmír!

Chápu, možná máte takový pocit, že teď to opravdu nejde, protože nějaká oblast je ve špatném stavu (peníze, práce, vztah), ale život je komplexní věc. To není jen o chození do milovaného fitka, do kterého teď nemůžete, nebo o práci, která teď zrovna není v nejlepším stavu, nebo o vztahu, kde jste rozhádaní. Život = vztah + práce + sport + peníze + estetika + kamarádi + povedená večeře pro rodinu + atd. + atd… Proto vždy existuje možnost prosperovat aspoň v jedné z těch mnoha oblastí života! Ale pak se stane skvělá věc! Pokud se Vám to povede, pomůže to i těm problémovým oblastem, najednou už přestanete být naštvaný na svou lásku, nebo vymyslíte řešení v práci atp.

Věřte, že i když máte pocit, že se s tím nic nedá dělat a jste převálcovaní, vždy je řešení a možná, když uděláte pár správných kroků, nebudete to vidět tak černě!

Všechno je jen úhel pohledu. Proto skeptik vidí skleničku z půlky prázdnou a někdo jiný zas z půlky plnou 😊. A hlavně, když začnete věci měnit, přestanete se cítit jako ten totální poraženec této situace a budete vědět a cítit z vlastní zkušenosti, že se s tím vždy dá něco dělat! A to je pro Vás bytostně hodnotné!

A právě v tuto dobu je skvělé řešení on-line kurz NAKOPÁVAČ 21! Ten kurz je pro každého! I když je Vám zrovna teď fajn, je důležité nezanedbávat i mnoho dalších oblastí života, které často opomíjíme a pak se za čas můžeme divit, proč jsme opět dole. A být dole, je vždy výsledkem našich dřívějších činů! Nikoliv dílem náhody, jak se zpívá v písničkách. Kurz můžete proházet v pohodlí domova, takže nic Vás nezastaví!😊

Právě teď je to se SLEVOU 70%Sleva platí DO 15.10! Slevový kód: start.

Více o kurzu najdete ZDE.

Kašlete na mediální masáž a vytvářejte svoji lepší budoucnost!

Budu moc rád, když Vás svým on-line kurzem NAKOPÁVAČ 21 podpořím!

A pokud ještě váháte podívejte se na referenci našich studentů:

„..Lektor David pravdivo, výstižne, s úsmevom, ľahkosťou a pozitívnym nábojom ukázal ako môžeme vedome ovplyvňovať dianie u seba a okolo seba. Sú to rady pre lepší a radostnejší život , vhodné na zamyslenie, pre povzbudenie, ktoré fungujú, motivujú a umožňujú zvýšiť sebahodnotenie. Nikdy nie je neskoro dozvedieť sa ako zlepšiť kvalitu našich životov.“ D.

„Skvělý kurz, díky. Najednou vše vypadá mnohem jednodušeji. A v podání Davida, pecka :-)“ L.

Další reference najdete ZDE.

Více o kurzu ZDE.

Těším se na Vás!

David   

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů