fbpx

Jak utajit pravdu? A proč vás lidé budou odrazovat, když chcete něčeho dosáhnout?

Když začnete usilovat o zlepšení čehokoliv – strava, sport, sebezlepšení…, prostě začnete se odlišovat, zcela jistě narazíte na před tím netušené potíže!
V případě Živé stravy, se začnete dozvídat různé katastrofální názory, jak je to nezdravé a nebezpečné a jak je to člověku nepřirozené apod.
A toto člověku NAŽENE STRACH a proto také raději ani nezačne!

CO ZA TÍM VŠÍM JE A PROČ?

Dostáváme zde dvě roviny.

1. Jak se tají pravda? Tj. PROČ se k nám nedostanou skvělé poznatky o výživě, zdraví, sportu, sebezlepšení atd.?
Příklad: Znáte to, „NO KDYŽ“ by to byla pravda, už by to přece věděl každý?! Každý by to dělal!!! …takový nejčastější argument!
2. Proč vás vaše okolí bude odrazovat.

1. Jak se tají pravda?
KAPITALIZMUS! Prostě je to zase další systém!… Další „IZMUS“, … systém, kdy peníze určují vše! Moc. Kontrolu, atd. Cokoliv tedy člověk vytváří, musí z toho získat peníze!
To je v pořádku. Vše je podle vzorce – přežiji, budu-li lepší, větší, rychlejší než ten druhý a také BUDU-LI mít INFORMACE!
Jen si představte, že byste po letech tvrdé práce objevili nějaký jednoduchý přírodní preparát a pak byste nedostali ani korunu! Investovali byste velké peníze do reklamy, a poté by si to každý mohl doma jednoduše připravit?
NEDÁ SE TO PATENTOVAT! PŘÍRODA SE NEDÁ PATENTOVAT!!!
Vše musí být vyrobeno tak, aby to bylo možno patentovat (a to není příroda) a aby si to nikdo nemohl vyrobit sám a abychom měli pocit, že se bez toho neobejdeme.
Člověk dnes získal takový pocit, že účinné věci jsou jen ty krásně zabalené a ověnčené vědeckými certifikáty. Ale genialitu přírody a její propojenost jen tak neporazíte!
TLAK je ZKRÁTKA na tom, že musíte mít JEN TO JEJICH.
Prostě se nedozvíte o tom, jak snadno se dá léčit rakovina, cukrovka, a vůbec všechny ty „nevyléčitelné“ choroby!
PENÍZE HOVOŘÍ!
LÉKAŘ POTŘEBUJE NEMOCNÉ = PENÍZE
POLICAJT POTŘEBUJE KRIMINALITU = PENÍZE …..atd!
NEBO – VITAMÍNY – nedají se patentovat a jsou všude! PROČ by někdo platil šílenou reklamu abychom je jedli. NAOPAK!!! Pracuje se vehementně na tom, jak je kontrolovat a redukovat, aby nebyly!!! NEVĚŘÍTE?! Já jsem tomu také nemohl uvěřit, ale je to tak. EU PRACUJE na masivní redukci Vitamínů.

Díky tomuto systému se tedy mnoho firem uchyluje k nekalým praktikám! ODSTRANĚNÍ KONKURENCE! A to se dělá takto:
Starodávný vzorec, vypracovaný do dokonalosti! …. ČERNÁ PROPAGANDA!!! Rozšiřování špatných a degradujících informací!
1. DISKREDITOVAT/ZNEHODNOTIT ZDROJ! Rozšiřují se špatné informace o objeviteli toho preparátu či zlepšujících postupů. A vy pak čtete jen to špatné a dostanete strach a ANI TO NEZKOUŠÍTE!
2. ZNEHODNOTIT INFORMACE OD ZDROJE! Zde nastupuje celá mašinerie falešných a snižujících informací! Když se tedy nedá zesměšnit autor, zesměšní se jeho učení. Vytváří se hrozivé zprávy o škodlivosti a nebezpečnosti toho objevu. A vy opět dostanete strach a nevyzkoušíte to!
3. ŘÍZENÁ OPOZICE! To je super trik, fungující skvěle v dobách internetu a soc. Sítí! Vytvoří se terminál, který vystupuje jako že je na straně objevitele a jeho skupiny. Aktivně se angažuje a získá si autoritu (nedivte se, je za to placen a ostatní chodí do práce). A když přijde pravý čas, otočí a prohlásí, že pochopil jak je ten objev vlastně špatný.
4. A O ZBYTEK SE POSTARAJÍ SAMI LIDÉ – ANIŽ BY O TOM VĚDĚLI! To je kapitola SAMA PRO SEBE!
Proč lidé sami šíří černou propagandu? Proč vás chtějí stáhnout dolů a zastavit?

Zaprvé bych chtěl zdůraznit, abyste se na ně nezlobili a nebrali to osobně, to by bylo strašnou chybou a velmi by vám to znechutilo život!
Je třeba tedy POCHOPIT jejich motivace a proč to v zásadě dělají?!

Ten důvod je přitom tak jednoduchý a zároveň velmi smutný.

Víte, každá bytost je v jádru dobrá! A pro každou bytost je nadevšecko důležitá vlastní integrita, čest a dosahování cílů. A když tohle ztratíte, ztratíte VŠE!
KDYŽ uděláte ústupek se svým cílem a se svou ctí a integritou, ztratíte VŠE!!! A TO VELMI, VELMI BOLÍ!!! To je ta největší bolest!
Je lepší se nechat rozčtvrtit a natáhnout na skřipec, než ztratit svou sebeúctu, čest a integritu – to, když pozorujete, že je něco správné a etické a morální a vy to neuděláte, nezakročíte, nebo to nenapravíte. TO JE STRAŠNÁ BOLEST!
TOU NEJVĚTŠÍ MOTIVACÍ KAŽDÉHO ČLOVĚKA JE POMOC DRUHÝM! Člověk si své cíle vybírá z tohoto hlediska – aby pomohl druhým, přinesl radost, štěstí a naději!!!
Sportovec svými výkony vnáší krásu a estetiku a zážitky a motivaci druhým.
Umělec přináší nové obzory, poznatky, naděje.
Učitel mění budoucnost dětí.
Zkrátka každé řemeslo, práce atp. Přináší lidem hodnoty a PROTO to ČLOVĚK DĚLÁ! Přispívá společnosti! Ano, i dlaždič! Vytváří krásný chodník, po kterém pak tisíce lidí chodí!

No a jak jsem řekl, své cíle a vše přizpůsobujeme tomuto aspektu!
Takže když si zvolím nějaký cíl, např. se chci zlepšit, tak je to kvůli tomu, že takto budu nejlépe dosahovat svých cílů – nejlépe pomáhat druhým, nejlépe přispívat!
A když byl zastaven, či SEŠEL ZE SVÉHO CÍLE, PŘÍŠERNĚ TO BOLÍ!
A aby si ulevil od té bolesti a zklamání, musí si to OSPRAVEDLNIT!!! Najít důvod proč to je v pořádku nedělat to!
PŘÍKLADY:
Rozhodnu se, že by bylo dobré být zdravý… Zkouším a snažím se, narážím na posměšky nebo se nechám odradit černou propagandou a nechám toho!
To bolí, mám ztrátu cíle – musím si ulevit a ospravedlnit a najít DŮVOD PROČ JE TO OK! …zdraví se nedá zlepšit a je to složité atp. A ZAČNU SYMPATIZOVAT SE VŠÍM, co mi začne zapadat do tohoto vzorce ospravedlnění!!! BIO NEBIO, zlatá střední cesta, žádné extrémy, …A TAK TO JDE DÁL, až nakonec takovou osobu najdete v hospodě, vykládající o tom, jak pivo je chleba a vitamín B a jak sportem k trvalé invaliditě!!! Atd.!!! Znáte to, noné?

No a do toho jdete „VY“ kolem a říkáte, jak je skvělé žít zdravě a jak jste si vyléčil hemeroidy! „ON“ přeci „“ že to nelze a že jste blázen a tak trochu ho to jeho staré zranění začne více bolet a okamžitě se vás bude snažit odradit a „OBHÁJIT“ tu svou pravdu!!!

PROFÍKY JSOU kritici a pisatelé kritických a zesměšňujících poznámek. Ti to dělají na plný úvazek!

POCHOPTE JE! Vy jim rýpáte do starých, shnilých ran! To zatraceně bolí!!! Takže to musíte chápat! Oni se vlastně jen brání a ochraňují před svou bolestí!
KDYŽ JIM BUDETE CHTÍT POMOCI, tak jen jedině tím, že přestanete mluvit nadšeně o svých výsledcích a pokusíte se opatrně vyhrabat a obnovit jejich ztracený cíl, jejich selhání, to je jediná cesta!
„ONI“ také kdysi moc chtěli něco zlepšit, jít si za svým cílem! Třeba jako děti, kdy byli udoláni ve škole, když byli jiní, nebo měli mnoho koníčků. Nebo doma, když jim říkali
MĚL BY SES RADĚJI UČIT, ty pitomosti co děláš jsou k ničemu! Je to smutné!

„Vy se nesmíte vzdávat! TO JE TEN NEJVĚTŠÍ TREST!“
Jsou jen dvě možnosti…, ZŮSTAT PŘI STARÉM a prostě jen doklepat ten život podle těch co vám radí a nic se nezmění.
„A nebo jít do toho! Prostě utíkejte a leťte za SVÝM CÍLEM!“

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů