fbpx

Častá chyba, když se nedaří!

Zdravím Vás!

Vím, že už jste o mě dlouho neslyšeli. Byl jsem plně zaneprázdněn svým dalším projektem BionicBand, o kterém můžete zjistit více ZDE
 
Prázdniny skončily a převážná většina z vás přešla do režimu plné práce. Takže po ránu do práce, málo času na spánek a další nepříjemné věci pro tělo, které obnáší aktivní život. Ovšem o tom život je, abychom produkovali, překonávali překážky a byli šťastní. Proto jsem tu pro Vás, abych Vám pomohl a dal klíčové a jednoduché informace ke zvládaní běžného života jak v oblasti zdraví, tak i efektivity.
 
Jak už jsem zmiňoval, teď to pořádně začalo: práce, rozvážení dětí do kroužků a do škol, večerní vypracovávání domácích úkolů s dětmi, sportovní aktivity atd. K tomu se nám zkracuje den… Prostě jsme tak trochu převálcovaní a hodně seriózní jak to vše řešit a zvládat.

Jak na to a kde je ten klíč, který Vám pomůže vyřešit tyto problémy? To si dnes probereme v tomto článku!
 
Možná budete trochu překvapení, ale ta hodně důležitá věc, která Vám stojí v cestě, to že ten pocit převálcovanosti přetrvá, je právě ta serióznost! Začínáte více tlačit, jste třeba přísnější na děti, partnera…atd. 
A tak, přestože se snažíte věci dobře naplánovat, dáváte do vašeho konání hodně úsilí, potíže a překážky ještě více zhmotňujete a máte pocit, že mezi vámi a vaším cílem roste pevná zeď. 
 
Jak na to?
Netlačte tolik! Ale pozor! Neříkám, abyste nebyli zodpovědní a nic nedělali. 
Pravidlo vedoucí ke šťastnému životu je, „buď schopný zažít všechno!“ 
A právě to mám na mysli. Jako první si připusťte myšlenku, že vaše dítě bude mít možná o jeden kroužek méně, nebo nebudete mít ku příkladu uklizený dům tak, jak jste si představovali atd. Prostě si dovolte nemít vždy vše ideální! Když něco nevyjde? No a? Co je vlastně důležitější pro vaši rodinu: mít ideální čistotu nebo nervózní maminku?
 
Když vše nestihnete jak jste plánovali, tak se vlastně nic nestane, život jde dál! Jediné, o co musíte usilovat v takové chvíle je to, abyste byli veselejší a nebrali to tak vážně! Začněte se usmívat.
Psal jsem a mluvil o tom už hodněkrát (třeba v tomto videu) a opakuji zase, toto je hodně mocný a jednoduchý nástroj, jak obrátit špatnou náladu. Usmívejte klidně přes sílu dokud nezačnete mít dobrou náladu! 
 
Pak, když už jste v dobrém stavu, tak zkuste být co nejméně seriózní
 
Vím, od malička jsme byli vychováváni být velmi seriózními, protože pak přeci děláme něco důležitého. Ovšem pravda je opak. Serióznost Vás tahá dolů, zastavuje kreativitu. Poté jste ve stavu, kdy máte pocit, že všechno je hrozně hmotné a nemůžete s tím vůbec pohnout… Čas, rychlost, …všechno! Protože jste v tom a už nic neřídíte. 
Když máte hru a každá činnost je pro vás zábava, tak to jde úplně jinak! Velice dobrý příklad pro to jsou děti. Když řeknete malému dítěti komandovacím tónem „Ukliď pokojíček“, tak to budete muset pravděpodobně opakovat minimálně desetkrát, abyste dosáhli nějakého výsledku! Když mu řeknete v tónu hry, pozváním ke hře „Hele, jsme velcí hrdinové a teď máme velice důležitou akci na uklízení bytu, přidáš se? Pak možná najdeš poklad s odměnou!“ Uvidíte jak rychle bude hotovo a s mnohem lepším výsledkem!
 
Život je hra a já Vám chci pomoci ji hrát a mít z ní i požitek. Proto jsem sestavil kurz „7 Návyků k transformaci zdraví„, kde Vás krok za krokem naučím základům jak udržovat tělo v dobrém stavu, aby Vám pomáhalo v dosahovaní vašich cílů. Velká řada studentů mi jako zpětnou vazbu reportuje zvýšenou chuť k životu, tvořivost, nárůst energie. Více o kurzu je ZDE.
 
Další kurz je „FlowThinking – Myšlení v toku„. Tam probereme ty nejlepší a zároveň nejjednodušší techniky, aby jste dosahovali své cíle, byli efektivní v jakékoliv činnosti a hlavně získali a natrénovali určitou schopnost, která Vám hodně pomůže v dosahování čehokoliv! 
Jistou dobu zpátky mi volal nadšený absolvent kurzu FlowThinking a byl hodně překvapen sám sebou. Popisoval, že použitím této v kurzu nabyté schopnosti, bez jakéhokoliv dalšího speciálního úsilí, získal novou práci. V té práci ho, už ve zkušební době převedli na vedoucí pozicí, protože pozorovali, že ke všem činnostem přistupuje jinak. Podle FlowThinking :-)! Více o kurzu najdete ZDE

Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů