fbpx

Reference z kurzu FlowThinking - Myšlení v toku

 1. IN napsal:

  Člověk si díky kurzům uvědomí, že vše souvisí se vším. Vše je dobře vysvětleno. Jedinou podmínkou úspěchu je, že člověk musí vše nejen nastudovat, ale také to dodržovat v praxi…. Není třeba dělat vše najednou na 100% násilím, ale postupně se k cíli dopracovat … Díky Davide. IN

 2. Vlasta napsal:

  Do kurzů jsem se přihlásila z důvodu toho abych zlepšila své zdraví které bylo mizerné a abych se v tom životě někam posunula a dostala dál. A tohle všechno se mi díky všech 3 kurzům povedlo. Takže já doporučuji všem aby prošli všemi kurzy protože to vám dá všechno a byla by škoda toho nevyužít. Davide Vám moc děkuji a budu se těšit na další setkání třeba na nějakém živém vysílání a nebo třeba na nějakém dalším kurzu . Nicméně ke kurzům kterými jsem prošla se budu vracet stále a stále a ráda. Děkuji V.

 3. Jana napsal:

  Jana
  Všem tento kurz doporučuji. Pochopila jsem spoustu obyčejných věcí, které děláme všichni a najednou dávají smysl. Děkuji Davide za tvoji energii a pomoc, kterou všem kolem sebe rozdáváš. Jděte do toho. Jana

 4. I. napsal:

  Tolik volného, uspořeného času…jsem už dlouho neměla…se mi podařilo ten pocit volného potenciálu přetavit do praktického přínosu pro náš domov a tím pro sebe i nás všechny. Vše se mi najednou dělá tak lehce. Jakékoliv vaření, chystání, domácí akcičky, cokoliv. Takže dalo mi to pocitově, fyzicky i mentálně de facto možnost smazat tak 20 let, nebýt uštvaná a naštvaná, uhoněná a podrážděná, ale v pohodě a včas s lehkostí a úsměvem. I.

 5. M. napsal:

  Ano, je to ohromný přínos. Plánovat věci jsem už mnohokrát zkoušel a málokdy jsem se přenesl přes třetí den… Teď už týden to držím a každý den mám většinu hotovu…Ale hlavně – zmizely takové ty zbytečné prodlevy, kdy člověk neví, co má dělat.

 6. I. napsal:

  Co přesněji mi to dalo…BEZČASÍ…konečně se mi čas líně vleče, mám čas si věci rozmyslet, víc vnímat, víc si užít cokoliv. Vše mě také stojí daleko méně energie – někdy skoro žádnou. Jako bych se okolo věcí jen vznášela. Pokud si něco přeji – a nejsou to jen malé věci – stanou se/dějí se zprav. do 24h. Přitom je na ně čas. Je čas si je užít, vychutnat, nejsou na úkor něčeho a jakoby ani nestály žádné úsilí (proto píšu, že se dějí).
  Fakt je, že kdyby mi toto někdo povídal, tak si asi ještě před kurzem budu myslet, že zešílel… Děkuji moc a moc.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@zivyzivot.cz nebo volejte na 777255446.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.