fbpx

Aktivujte samoopravný režim těla!

 

Zúčastněte se on-line kurzu:

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

Zabiják snů #1?

„Od zítřka začnu!“ Tak takto „začíná“ asi většina z nás. A rok za rokem plyne a nedokončených cílů přibývá a chuť do života ubývá. Možná, že si to ani neuvědomujeme, ale ten zakopaný pes je v tom, že vkládáme čas do věcí. A čas je zabiják snů č.1! Jediné, co bude fungovat, je začít IHNED. Jakmile vložíme do našich projektů čas, udělali jsme vše pro to, aby selhaly. Ve skutečnosti začátek jakéhokoliv projektu je v momentě ROZHODNUTÍ, že projekt zrealizuji. Právě v ten okamžik jsme začali. A jestliže vzápětí dojde k tomu, že si řekneme, že začnu až zítra nebo jindy, pak jsme se vlastně rozhodli, že teprve uvidíme, zda vůbec začneme. A problém je na světě! Začal jsem a zítra se rozhodnu, zda vůbec chci začít!
Například se rozhodneme, že něco uděláme se zdravím, přestaneme jíst sladkosti a budeme denně běhat. Cítíme se skvěle! No a za chvilku se rozhodneme, že dnes ještě dojím dortík, tu čokoládu a zmrzlinu, co jsem včera koupil a od zítřka začnu běhat. Právě v tento okamžik jsme to zcela zabili! A nedivme se, že zítra se nám vůbec nechce a naopak je najednou strašně těžké začít běhat. Proč? Protože jsme naše skvělé rozhodnutí okamžitě pošpinili prohřešky proti němu (sladkostmi) a tím, že jsme udělali jiné rozhodnutí – zítra začnu (rozhodnu). A právě toto rozhodnutí nikdy nemůže nastat, protože každý den bude stále platit naše rozhodnutí „zítra začnu“! A tak naše plány nad námi visí jako těžké mraky, které nikam nejdou.
Co s tím?
Dostat se z toho by znamenalo nejprve najít ten první moment, kdy jste se pro to rozhodli a byli nadšení a pak se podívejte na to, co vše jste proti tomu udělali. Napište to na papír, až se budete cítit skvěle a budete mít opět chuť to zrealizovat.
A když se od teď pro něco rozhodnete, pak si musíte uvědomit, že tímto jste právě začali! Teď!….Né zítra, za měsíc, až…!
Jako dobrý nakopávák a start do realizování nových snů, vám jednoznačně doporučuji on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví“, protože vás doslova nakopne a probudí tělo k lepšímu fungování, energii a vitalitě.
Na kurz se můžete přihlásit do 17.6.2019 zde nebo na zivyzivot.cz
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů