fbpx

Zúčastněte se on-line kurzu:

NAKOPÁVAČ 21

Poslední den SLEVY a malá motivačka

Featured Video Play Icon

Zdravím Vás! 

Možná, že si někdy ve slabé chvilce říkáte „To nedokážu…“, možná, že je Vám říkáno, že to nedokážete a možná jen okolnosti se Vás snaží přesvědčit, že na to nemáte. Myslíte, že je to pravda?

Nikdy nás nebudou trápit neúspěchy a prohry, ale ten pocit, že jsme to nikdy ani nezkusili.

Více najdete v tomto videu ZDE.

Chci Vám v tom pomoci a pořádně namotivovat, jít do toho a dokázat to! A proto existují naše kurzy „7 Návyků k transformaci zdraví“ a „FlowThinking – Myšlení v toku„!

Připomínám, že DNES 19.11.2019 máme POSLEDNÍ den „Živý pátek“ a mimořádnou SLEVU 20% na všechny naše produkty: kurzy „7 Návyků k transformaci zdraví„, „FlowThinking – Myšlení v toku“ a náš další projekt BionicBand (více ZDE). Nebudeme čekat na předvánoční horečku a začneme už teď! Platí od 14.11 do 19.11 a do přihlašovacího formuláře zadejte slevový kód: zivy

Pro uplatnění slevy na náramky BionicBand zadejte slevový kód: patek

Máme také možnost kurzu, jako dárek k Vánocům. Zde platí tato sleva také. Více zjistíte ZDE.

Dostaňte se do pořádné formy, ať prožijete energické předvánoční úklidy a honičku a ať nastoupíte do Nového roku s nakopnutým a živým tělem a chutí tvořit, protože tak se budou lépe plnit Vaše nová předsevzetí!

Připomínám, že na on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví“ se můžete přihlásit právě do 19.11.2019 ZDE nebo na zivyzivot.cz.

Na kurz „FlowThinking – Myšlení v toku“ se můžete přihlásit do 19.11.2019 ZDE nebo na zivyzivot.cz.

Podívejte se na hodnocení kurzu:

7 Návyků k transformaci zdraví:

„Dozvíte se spoustu jednoduchých a celkem lehce proveditelných věcí, jejichž provádění Vás nabije takovou energií jako když jste byli malí. Ještě jednou: jednoduché zásady, ale komplexní výsledek. Je to výborně podáno a je to podáno po lžičkách, abyste to okamžitě zavedli do svého života. Nebabráte se v žádných detailech. Poměr cena výkon je naprosto špičkový. Tohle Vám znovu vrátí zvědavost a chuť zkoušet a dělat nové věci. Díky, že jsem mohl vykouknout ze své skeptické ulity.“ L. 

„…spokojená jsem velmi…Návyky mi pomohly nejen po zdravotní stránce, ale i po té duševní. Nyní když se mi někdo něco snaží vyvrátit…myslím si svoje a nepotřebuji někomu něco naopak dokazovat nebo vyvracet. Prostě se usměji, protože vím 🙂 Ještě jednou díky!“ J.

Další hodnocení studentů najdete ZDE.

FlowThinking – Myšlení v toku:

„…ano, je to ohromný přínos. Plánovat věci jsem už mnohokrát zkoušel a málokdy jsem se přenesl přes třetí den… Teď už týden to držím a každý den mám většinu hotovu…Ale hlavně – zmizely takové ty zbytečné prodlevy, kdy člověk neví, co má dělat… Kouknu do seznamu a hned vím a to mi vlévá zase zpátky energii, když vidím, že je to smysluplná činnost, která je v souladu s mým dlouhodobým byznysovým záměrem. Díky moc a těším se na další videa.“ M.

„… kurz je naprosto báječný a přesně sedí na náš život a na to, co je potřeba udělat a začít dělat, jsem velice ráda, že jsem se přihlásila…Vaše videa jsou ovšem úžasná, tak motivující a dávají smysl.. naprosto souzním a souhlasím, moc mě nakopávají, jedno lepší než druhé…“ M. 

Na on-line kurz „7 Návyků k transformaci zdraví“ se můžete přihlásit do 19.11.2019 ZDE nebo na zivyzivot.cz.

Na kurz „FlowThinking – Myšlení v toku“ se můžete přihlásit do 19.11.2019 ZDE nebo na zivyzivot.cz.

Těším se na Vás!

David Kaliberka

Tagy:
Živý Život
Účelem těchto stránek je vám pomoci zorientovat se v tom, co je opravdu důležité pro vaše zdraví a dlouhověkost a způsobit to, abyste se cítili zdraví a plní života a posunuli jste se dál – na to podstatné – poznat sami sebe a život! Živý život...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů