fbpx

Aktivujte samoopravný režim těla!

 

Zúčastněte se on-line kurzu:

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

Jak jste na tom?

Zdravím Vás!

Máme další předvánoční víkend, plný nakupování dárků, úklidu a dohánění na poslední chvíli všeho toho, co jsme nestihli udělat za celý rok. Proč to vlastně tak máme? Proč potřebujeme vytvářet tolik stresu před svátkem "pohody a klidu"?

No prostě to tak děláme :-). Dělali tak naše maminky, babičky atd. Takže nakonec z krásného vánočního svátku se stává víceméně svátek jen pro děti, které ještě neztratili to kouzlo Vánoc. 

Je na čase tuto tradici otočit a pořádně si užít Vánoce! 

Zastavte se a popřemýšlejte, z čeho Vaše rodina bude nejvíce šťastná? Z dárků? Krásně umytých oken? 10 druhů cukroví? Uklizené garáže, kterou jste se chystali uklidit celý rok? Nebo z veselé a uvolněné bytosti, která vytvoří krásnou Vánoční atmosféru domova, pohody a klidu, i když vše ostatní nebude ideální? Je tedy důležité si správně stanovit priority! Když už vidíte, že asi těch posledních pár týdnů nestihnete udělat to, co jste odkládali celý rok, je dobré si uvědomit to, co je vlastně podstatné na tomto svátku a na tom zamakat co nejvíce! A to je to, že jste veselí, uvolnění, zdraví a se skvělou Vánoční náladou. O nic víc nejde! Jen o to. A ten svátek je tu, abychom se po roce radovali a věnovali se blízkým!

Denně se potýkáme s velkým stresem, takže skvělá cesta, jak to překonat a vyhrát je, se přimět tlačit úsměv i když nemáme žádný důvod se smát, nebo se pokoušet o to, vykouzlit úsměv u druhých, protože ten se postará i o váš :). Funguje to jako kouzlo!

Jako skvělý pomocník v dosahování tvořivé a dobré nálady, doporučuji náš nový 21-denní on-line kurz "Nakopávač 21". 21 krátkých motivačních videí a malých úkolů. Cena je symbolická. Účel je nakopnutí, povzbuzení, dobití baterek, získání nové inspirace a motivace tvořit. Více informaci o kurzu najdete ZDE.

Startujeme 1.12.2019! Stačí do 23:59 1.12.2019 udělat objednávku kurzu.

Těším se na Vás na druhé straně - v kurzu!

David Kaliberka