Aktivujte samoopravný režim těla!

 

Zúčastněte se on-line kurzu:

7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ

CO ŘÍKAJÍ O KURZU

"7 NÁVYKŮ K TRANSFORMACI ZDRAVÍ"...

 1. Jarmila Antonínová napsal:

  Oslovila mne jednoduchost oproti časově i finančně nákladnému ‚shánění’zdraví po lékařích i ne MUDrcích,David mi svým nadšeným podáním dodával důvěru i pomoc.Potřebuji se zbavit nadváhy,bolestí,získat kondici,nejsem na konci,ale už se mi podařilo sundat 3kg,zbavit se pažravosti,částečně bolestí,denně se těším na krůčky v návyku č.4, energie se zvýšila,rozhodně se mi to vyplácí a věřím v další své pokroky a živý život.

 2. Kateřina Kůsová napsal:

  Přála jsem si zlepšit fyzickou kondici a mít více energie a přišel mi do cesty kurz Davida Kaliberky. Zaujalo mě jak dobře vypadá, jak je pozitivní a kolik má energie – mluvit nepřetržitě přes hodinu to už je celkem velký energetický výdej:-). Cena kurzu je ze zpětného pohledu vlastně docela nízká v protiváze co mi to dalo. Návyky nebyly žádná změna, kterou bych se vyčlenila z běžné společnosti. Jen jeden je pro mě těžší zavést do života (č. 3), protože toho si lidé všimnou a většina to dělá jinak, je to pro ně nezvyklé a podivné. Ostatní návyky jsou celkem zábavné (zvlášť č. 4).
  Celkově se cítím opravdu lépe, okolí si všimlo, že vypadám mladší. Je to dobrý začátek pro další práci na sobě.

 3. A.H. napsal:

  Davidovi jsem velmi vděčná. Vůbec jsem neváhala se přihlásit, protože jsem znala jeho dřívější videa o živé stravě a už tam mi byl velmi blízký svými pohledy na život. Věděla jsem, že půjde o něco úplně jiného než je možné najít na každém rohu.

  Kurz jsem začínala a byla jsem fyzicky i psychicky na dně. Hodně mě postavilo na nohy už jen „pouhé“ pití minerálů. Pak jsem postupně přidávala další návyky, ale musím přiznat, že do života mi přišlo dalších mnoho věcí, které byly třeba vyřešit (a byly to věci hodně zásadní). Takže jsem dodržovala pouze první tři návyky, občas i to nebylo vůbec předpisové.

  Teď jsem začala znova a mnohem lépe. A i když vlastně jsem spíše mírně pokročilá i přes absolvování celého kurzu, už teď mohu porovnat o kolik rychleji a snadněji se dostavují výsledky. David má pravdu, že čím více návyků člověk dělá, tím lépe to všechno do sebe zapadá a funguje.

  Mám energii, zhubla jsem (ale vím, že hubnutí bude ještě pokračovat), obličej je „šťavnatý“ a mladistvý, jsem vyrovnaná, klidná a nemám chuť k jídlu. Něco takového jsem si vždycky přála a teď se mi to plní.

  Děkuju, Davide za všechno, co jsem se díky Tobě mohla naučit, jak jsem si rozšířila obzory a děkuju za Tvou vstřícnost.

 4. Lucie Krejbich napsal:

  Do kurzu jsem se přihlásila hned jak jsem na facebooku viděla představení kurzu Davidem, kterého jsem znala z dřívějších videí o živé stravě. Neměla jsem žádné problémy, ale zajímám se o zdravý životní styl a jak můžu udržovat své zdraví a zdraví moji rodiny, zejména dětí. Návyky jsou prospěšné celé rodině. Lepší se pokožka, celková energie a chuť do života, u dospělých jde váha dolů. Získala jsem lepší orientaci o prioritách/základních pilířích fyzického zdraví. Jde o jednoduché návyky, které jsou všeobecně známy, ale není jim věnována patřičná pozornost. Tyto návyky by měly být lidem od dětství vštěpovány učiteli a lékaři. Je třeba ale tyto návyky provádět presně dle instrukcí a hlavně pravidelně, je tedy pro lidi, kteří chtějí ve svém životě změnu. Díky stylu prezentace a hlavně argumentům ve videích tohoto kurzu, jsem přesvědčena, že většina lidí začne tyto návyky vykonávat a zlepší si tak své zdraví. Jde skutečně o cenné informace, važím si jich a jsou rozhodně nad cenu tohoto kurzu. Vřele Vám tento kurz doporučuji.

 5. Denisa napsal:

  Davida jsem sledovala uz drive a tak jsem byla rada, ze pripravil tento kurz, ale vahala jsem jelikoz jsem jiz byla unavena ze vsech tech tohle je zaruceny lek a tohle pomaha na tohle atd. Nakonec jsem se do toho rozhodla jit hned v prvni skupine a nelituji. Ja sama jsem velmi zkusena a krome dvou navyku jsem o vsem vedela. Vedet, ale neznamena delat. Daviduv kurz mym vedomostem dodal strukturu a system ale i presto, ze jsem ,, zkusena :),, vysledky, prekvapili.
  Je to pecka…mam samozrejme pridane svoje zenske ritualy a dodatky, ale Daviduv kurz je vse co potrebujetei a nestoji to cele jmeni a take tim vsim nestravite cely den, mate cas na zivot . Chce to pouze disciplinu.
  Verim, ze to co davas i dostavas a David dal vse sve poznatky do tohoto kurzu a myslim, ze i sve srdce . Rozhodne nebudete litovat, nejsou to vyhozene penize …..tento kurz Vam doslova zachrani zivot a zmeni myslenky ,zbavi strachu a doda nadeji.
  A ted ty zmeny….. krasna plet a kuze, rychle mi rostou vlasy a kvalita se zlepsuje,rano se tesim na novy den, neboli me hlava, jasne oci, stihle a zpevnene telo , vyrovnanost …. proste se citim jako wonder woman.
  Jdete do toho a nevahejte.

 6. Němcová napsal:

  Pěkný večer z Budějovic Davide!
  Nechtěla bych se opakovat,ale je to opravdu síla ,kterou jsem prožila,nebot má energie je opravdu bezva těžko to někomu říkat,je třeba to zažít.Mám ráda výzvy a ta tvoje mne velmi přitáhla,protože měla logiku,nic tam nebylo zbytečné.Vyplatilo se a já mých 67 letech se cítím štastná Š T Í H L Á / 12 KG/ A nemám hlad ani chutě!! Cena dobrá,každému se vyplatí a dávno navrátí!! Chci vydat pohádky,které již delší dobu připravuji a jsem přesvědčena,že čas nadešel../až vyjdou napíši ti a drž mi palečky!!
  Přeji tobě a celé Tvé rodině stálou pohodu a at je Vám nebíčko stále nakloněno!Vlastimila

 7. Zuzana Kroupová napsal:

  Milý Davide toto je velké poděkování Tobě a také pozváním pro ty, co ještě trošku váhají vstoupit do kurzu „7 návyků k transformaci zdraví“ a na vlastním těle pocítit změny, jejich zavedením do běžného života.:-) Všechny chci uklidnit, že cena kurzu je zanedbatelná oproti výsledkům, kterých lze díky návykům získat.:-) V době, kdy často nekvalitní a povrchní kvantita překonává nekřičící nenápadnou kvalitu patří Davidův kurz o zdraví k počinům opravdu ojedinělým a unikátním…
  Můj příběh: Davida Kaliberku znám ze stránek o živé stravě a jeho živelný přednes o tom, jak jsme se vzdálili od přirozenosti (stravy, přirozených cyklech v přírodě, od potřeb našeho těla) a platíme za to svým narušeným zdravím, mě nemohl nechat chladnou. Před čtyřmi lety jsem zkusila živou stravu (80%), krásně se očistila, a podruhé úspěšně otěhotněla! Teď v červenci 2017 jsem s velkým očekáváním vstoupila do Davidova kurzu s pátou skupinou. Jsem maminkou dvou holčiček, které jsem poctivě kojila bezmála tři roky a říkala jsem si, že si zasloužím tělesnou regeneraci a pokud to pomůže celé mé rozvíjející se rodině a navykneme všichni základním pravidlům zdraví, jedině dobře:-). A musím potvrdit s trochou nadsázky- jsme zdraví a mladí jako řípy:-) Pokud je člověk nápaditý, návyky náročnější na čas nezaberou více než večerní zprávy, navíc ty televizní nás dostávají často emočně a psychicky do hlubin Mariánského příkopu, a tak je od počátku kurzu raději nesleduji, nechci si ubližovat. Kurzem získáte lásku k sobě a přirozenou sebedůvěru, protože pochopíte, že vše ve svém životě lze zlepšit, že není nic marné – zdraví, vztahy, životní situace jen je zapotřebí být aktivní a jít tzv. štěstí naproti, zbavit se zbytečností, které nás pohlcují, zdržují, omezují nebo nám dokonce ubližují. A nahradit je smysluplností, kvalitou a prožívat svůj život vědomě.
  Věřím, že pokud je člověk otevřený pochopí, že podstatu, kterou nám všem účastníkům David svým kurzem nabízí lze využít v jakékoli životní zkoušce. Všem svým blízkým přejeme často hodně zdraví, já od absolvování Davidova kurzu „7 návyků k transformaci zdraví“ přeji živý život a návod na něj na http://www.zivyzivot.cz 🙂
  S velikým povděkem a láskou přeji Davidovi a jeho rodině živý život, zdraví, lásku a štěstí.
  Všem ještě váhajícím přeji smělý krok ke svému zdravému tělu a životu. Nemáte, co ztratit, získáte mnohem více, než doufáte!
  Zuzana Kroupová, Plzeň-jih.

 8. Monika Kroužilová napsal:

  Neváhejte. Já jsem tento kurz viděla už asi před rokem a měla předsudky. Teď, v zahraničí, unavená, nemocná a zoufalá jsem se jako tonoucí stébla chytla. A neuvěřitelně mě dopaluje, že jsem to tehdy odsoudila. Teď už jsem dávno mohla být TYGR jako David. 🙂 Nebo to znovu odsoudit a být dále ovečkou. Věřte mi, ovečkou být nechcete. Buďte tygr.. Tiger macht frei. 😀

 9. Ilona napsal:

  Ráda a s chutí píšu hodnocení Davidovi a jeho kurzu „7 návyků k transformaci zdraví“. 🙂

  Davidova videa jsem občas sledovala už nějakou dobu před tím, než jsem se rozhodla do kurzu vstoupit. Nejdříve jsem o kurzu nepřemýšlela a považovala kurz pro mě – milovníka zdravé stravy a životního stylu obecně – jako zcela zbytečný.
  Pak jsem ale nakonec neodolala, jelikož mě fascinoval Davidův pozitivismus, elán a zápal pro život, který mně stále jaksi chyběl. A tak jsem si řekla, že to zkusím a do kurzu se přihlásila.

  A výsledek?
  Z kurzu jsem naprosto nadšená já i moji blízcí. Všechny návyky dávají jsou logické, dávají smysl a dají se v pohodě zařadit do každodenního života. Teď se cítím mnohem nabytější energií, zdravější, tělo začalo konečně fungovat, jak má. V pohodě jsem zvládla celou zimu, aniž by mě skolil hned první bacil, tak jako tomu bylo předtím. Mám větší chuť do věcí, do kterých se mi předtím nechtělo, jsem mnohem akčnější a začínám „tvořit“. Z čeho mám velkou radost je i to, že už nemám takovou potřebu se cpát jídlem, a dokonce jsem i zhubla, aniž bych se o to nějak výrazněji snažila. Tělo je mnohem pevnější než dřív a k mému překvapení se začínají rýsovat i svaly. A to podotýkám, že do posilovny nechodím a sama také neposiluji!

  Také můj přítel si návyky pochvaluje, i když byl zpočátku ke kurzu spíše skeptický a pokládal to jako vyhozené peníze. Pochytil ode mě některé návyky a už teď se mu výrazně zlepšily vážné zdravotní problémy, které mu někdy až znemožňovaly vykonávání běžných každodenních věcí.

  Kurz doporučuji úplně všem. Uděláte svému tělu a zdraví obrovskou službu a i kvalita vašeho života se výrazně zlepší.
  Stojí to za to!!

  Davide, moc Ti děkujeme za vše! Je radost vidět v dnešní době pozitvního člověka, jako jsi Ty. Člověka, který umí doopravdu pomoct a dokáže ostatní inspirovat ke změně. Budeme Tě sledovat i dál a těšíme se. 🙂

 10. Irča napsal:

  Zdravím všechny
  do kurzu jsem se přihlásila, protože jsem viděla nějaká videa s Davidem a chtěla si rozšířit své vědomostí. Některé věci jsem dělala již dříve (intuitivně). V průběhu kurzu jsem zhubla asi 3kg, i když nemám problémy s nadváhou. Vyčistila se mi pleť a zmizely tmavé kruhy pod očima. Přestala jsem mít chuť na sladké a přestala jsem jíst některé věci (nemám na ně chuť). Zdravotní problémy žádné nemám a jsem na svůj věk i hodně vitální, tak tam se nic nezměnilo. Mám pocit, že nejsem tak unavená, jsem klidnější.
  Za sebe nelitují, že jsem do kurzu šla.

 11. Petra napsal:

  Dobrý den,do kurzu jsem se přihlásila,protože v poslední době jsem byla dost unavená a měla jsem bolesti kolen ,zad a celkově jsem byla bez energie.Po prvním videu jsem neváhala a přihlásila jsem se do kurzu a udělala dobře.Zbavila jsem se bolestí, unavy,dozvěděla jsem se mnoho strašně důležitých informací,ktrery by se měli dozvědět všichni lidi,vsechno je srozumitelné a vše do sebe zapadá.Energie se vrací,více se hýbu,rozhodne menší chutě na sladký,pokud chce někdo zdravě snížit svoji váhu ,vřele doporučuji.Zivot začněte vnímat z jiné perspektivy,hodně pozitivně a hlavně změní i vztah sám k sobě.Dekuji Davidovi,za možnost účastnit se kurzu a za sebe všem vřele doporučuji.Zdravim všechny Petra.

 12. Lenka napsal:

  Dobrý den, skoro je mi líto, že už je konec. Každý týden jsem se těšila na inspirativní a motivační video. Musím uznat, že ač nejsem v tomto úplný začátečník a spoustu věci jsem znala, přesto absolvování tohoto kurzu bylo pro mě prospěšné, účinné a efektivní. Doporučuji ho, jak začátečníkům, tak pokročilým.
  Co mi kurz dal? Větší hydrataci tělo (zmírnění celulitidy, hladší a jemnější pleť, méně hluboké vrásky), chuť tvořit, být akční, změnu konfekční velikosti směrem dolů, osobní růst v oblasti vitality a zdraví. Jedním slovem „NASTARTOVÁNÍ“. Přeji, ať potenciální studenti mají podobné postřehy jako většina z nás.
  P.S-: Návyky neopustím, popřípadě některé ještě doladím do 100% realizace:-)

  Davide, děkuji Vám za tento kurz!
  Lenka Kozárková

 13. Jana napsal:

  Prošla jsem již více kurzy, ale příjde mi, že tento je co se týče zdraví nejvíce ucelený. Je jednoduchý, dává smysl a výsledky jsou vidět velmi brzy. Asi půl roku jsem váhala a dívala se jen na skvělé přístupné videa na FB nebo Youtube, ty mě natolik oslovily, že jsem do toho šla. A dnes jsem nesmírně ráda, byl to jeden z nejlepších kroků v mém životě. Některé věci jsem již věděla/tušila, ale teprve tady mi to dalo význam jako celek. David dokáže vše kamarádsky vysvětlit, takže není problém s pochopením. Je přístupný na telefonu pro jakýkoli dotaz nebo radu. Výsledky kurzu – kila jdou rychle dolů, tělo se zpevňuje, přestávám mít chutě na nezdravá jídla, ušetřím peníze i čas, zdravotní problémy postupně mizí a já se cítím nabitá energií. Doporučuji naprosto všem věkovým skupinám, jediné co je potřeba je pevná vůle a vytrvalost – ale i to se dá s tímto kurzem natrénovat. Kurz sice stojí nějaké peníze a chápu, že pro někoho to může být rozhodující otázka, ale věřte, že po kurzu ušetříte daleko více. Opravdu to stojí za to! A já Davidovi moc děkuji.

 14. Hana napsal:

  Dobrý den, moc ráda bych poděkovala za tento úžasný kurz. To, co jsem hledala, (dostatek energie pro zvládání čtyř synů), jsem zde našla. Zjistila jsem, že důvodem, proč jsem převážně k večeru hůře snášela dětské šarvátky, byl nedostatek energie, kterou jsem se snažila křikem získavala od nich. Teď už nemám tu potřebu to dělat, protože ji mám sama dost během celého dne. Mám pocit, že dokážu být v jakékoli situaci více nad věcí, lépe se mi vstává, nemám takovou chuť na sladké a oblečení se mi nějakou záhadou zvětšilo :o). Cena kurzu je zanedbatelná s ohledem na jeho přínos. Jednotlivé návyky jsou perfektně poskládány tak, že jsem neměla problém je zvládnout. Ještě jednou Davide moc děkuji.

 15. Tonda K napsal:

  Ano, úžasný kurz. Pár let zdravě jím a k tomu čistím, i když nepravidelně, tělo i zevnitř /výplachy střeva, očista játer, atd./, ale tohle má zase alespoň pro mě jiný rozměr. Kurz je pro každého, kdo si chce zlepšit zdraví a svou kondici. Je to ucelené, každý si v tom najde to svoje, někdo cvičení, někdo uzdravení nebo alespoň zlepšení zdravotního stavu. Podle toho, jak precizně se tomu člověk věnuje, tak přichází i výsledky. Kurz se mi moc líbil. Rozhodně všem doporučuji. Cena za kurz je úplně super.
  Davide moc díky a jen tak dále.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *